Svetlá Trakker Nitelife

Svetlá Trakker pravidelne používam na mojich výpravách. Je jedno či idem na krátku rybačku v noci, alebo na dlhšiu výpravu. Uľahčujú mi môj „nočný život“ pri vode. Okrem čelovky, ktorú som vám už predstavil skôr ( Nitelife L5 Headtorch ) vám bližšie predstavím svetlo Nitelife Floodlight 1280 a svetlo Nitelife Bivvy Light 200. 

Nitelife Floodlight 1280

Na úvod poviem, že svetlo ma mimoriadne potešilo. Veď táto „mašinka“ dosahuje svietivosť až 1280 lumenov. Pre lepšiu predstavivosť uvediem príklad. Už sa vám stalo, že ste dosiahli záber krásneho úlovku a chceli ste sa s ním odfotiť. Ak je na vašej výprave nejaký parťák nasvecoval vás iným svetlom a výsledná fotka bola katastrofálna. Floodlight vás perfetne osvieti a fotka, či video vyzerá úplne ináč. Výhod má toto svetlo viac. Prvou výhodou sú ochranné výstuže, veď keď už investujeme skoro 70 €, určite chceme mať za tie peniaze aj patričnú ochranu. 

Druhou výhodou je nastaviteľná podpera s magnetmi, takže svetlo vieme upevniť na akýkoľvek kovový povrch a nastaviť ho do ľubovoľnej pozície. Avšak svetlo vieme pripevniť na statív, či vidličku prostredníctvom závitu. 

Treťou výhodou z mojho pohľadu je ľahké ovládanie a indikátor stavu nabitej batérie. Mimochodom svetlo si viete nabiť prostredníctvom mikro USB kábla, ktoré je samozrejme súčasťou balenia.

           

Technická špecifikácia

Veľkosť: 154mm x 104mm x 32mm

Hmotnosť: 325g

Doba nabíjania: 6 hodín

Cyklus baterií: 500 cyklov

 

Eshop:

www.nikl.cz

 

 

Nitelife Bivvy Light 200

Dlho som hľadal svetlo do môjho brolly, ktoré mi poskytne viac ako bežne dostupné svetlá. 6 svetelných režimov, vodotesné púzdro a dobíjanie prostredníctvom USB. 

Komáre, komáre a ešte raz komáre. To je jedna z vecí, ktorá ma v noci otravuje. Naštastie bivvy svetlo má tri monžosti farebného osvetlenia ( biele, červené a jantárové). Práve jantárová hmyz odpudzuje. Páči sa mi aj už štandard produktov Trakker, konkrétne stav batérie prostredníctvom diód.

Spomeniem ešte magnety na zadnej strane s doplnenou oceľovou doštičkou, vďaka ktorej si pripevníte svetlo v bivaku naozaj všade.  

                      

Technická špecifikácia

Jas: 200 lm

Farebná teplota: 6000 K

Výkon: 2,0 W (max)

Vstup: DC 5 V / 2,1 A

Výstup: DC 5 V / 2,1 A

Batéria: 3,7 V / 4000 mAh / 14,8 Wh

Váha: 250 g

Rozmery: 240×36×36 mm

 

Eshop:

www.nikl.cz

 

 

 

Najnovšie články

Prvá návšteva Bledu

Nová sezóna nám klope na dvere a keďže naše revíri ešte zývaju prázdnotou rozhodli sme sa uskutočniť našu vôbec prvú zahraničnú výpravu. Vybrali sme si

Čítať »