Prúty Wychwood Riot Cork 10ft, 3lb a púzdro GIANTS FISHING ROD HOLDALL DELUXE 2ROD

V dnešnej recenzií si predstavíme prúty od anglickej firmy Wychwood. V poslednom čase sú moderné kratšie prúty, s ktorymi je ľahšia manipulácia pri vyvážaní. Kde sa lepšie manipuluje pri pokladní montáže alebo pri zdolavaní a podoberani rýb z člna, ale hlavne aj pri love na menších riekach.

Tieto prúty vynikajú svojim dizajnom a ulahodia oku aj toho náročnejšieho rybára.

Matná čierna povrchová úprava, vypálené logo laserom na spodnom diely prutu, korková rúčka a minimalistický dizajn, ktorý zodpovedá modernému štýlu rybárčenia.

       

Šecifikacia:

– sic očka

– 40mm spodné oko, 12mm koncové oko

– rúčka z korku

– klip na vlasec

– transportná dlžka 155cm

– váha 304g

– počet dielov 2ks

 

Pozitíva:

– krásny dizajn

– výborne vlastnosti pri nahadzovani aj kvôli menšej dĺžke

 

Púzdro GIANTS FISHING ROD HOLDALL DELUXE 2ROD

A aké púzdro si vybrať k týmto prutom? Za normálnu cenu, kvalitu a hlavne krásny dizajn som neváhal ani sekundu keď firma Giants fishing prišla na trh s novinkami. Toto puzdro zaručuje kvôli vystuženiu maximálnu ochranu prútov a navijakov. Puzdro má veľké a kvalitné zipsy, s ktorými sa ľahko manipuluje.

Púzdro je vyrobené z nilonového materiálu, ktorý je vode odolný. Na spodnej časti púzdra na nastaviteľný ramenný popruch ale aj madlo na držanie. Nebojím sa napísať, že kúpou tohto púzdra máte veľa muziky za málo peňazí.

 

Dĺžka púzdra: 165cm

 

Najnovšie články

Lovné miesta

V rámci príprav sme odkontrolovali jednotlivé lovné miesta, ktoré sú v poriadku a nás čakajú ďalšie prípravy na pretek. Lovné miesto 1 Lovné miesto 2

Čítať »