The Ultimate Products

Značka Ultimate je pre niekoho možno na našom trhu neznáma, no spoločnosť vznikla už v roku 2013 vďaka poľskému kaprárovi Marcinovi Mizerovi. Vďaka neustálemu vývoju a absolvovaniu rybárskych výprav vzinkli produkty, ktoré zaujali mnoho rybárov.

Všetky receptúry sú výsledkom Marcinovej originality, ktorý vyberá jednotlivé komponenty a spája ich do uceleného celku. Preto si v portfóliu tejto značky nájdete všetko potrebné pre vaše rybárske výpravy od boilies, peliet, wafters, dipov až po oblečenie.

Vyberáme najzaujimavejšie produkty, ktoré vám predstavíme. Celé portfólium nájdete len na eshope rybárskych potrieb Lifefish, kde vás čakajú rôzne akcie či darčeky.

Krmné boilies

Krmných boilies nieje nikdy dosť, hlavne ak navštevujete veľké priehrady alebo miesta kde krmiť prémiovým boilies je finančne nákladné. To však neznamená, že zloženie krmných boilies nieje na vysokej úrovni. Krmáky od Ultimatu sú zahrnuté v rade Essential. Tieto boilies sú proteínové s použitím zložiek ako sú Cryfish, Red Factor, CLO, Vitamelo, krevetová múčka, múčka z krilu, mliečne bielkoviny, vybrané obilniny, zmes korenia, svetlé a tmavé sušienky, mletá čokoláda alebo paprika. Boilies je rýchlo stráviteľné, čo je rozhodujúce pre včasné vnadenie. Dodávané sú v priemere 20 a 24mm v 10kg balení v 5 tich príchutiach.

Wafters

Chytať s neutrálne vyváženými boilies je v niektorých prípadoch rozhodujúce a vaša výprava sa stane úspešnou. Vďaka svojej ľahkosti sa na dne nádrže správa veľmi prirodzene, nevzbudzuje u kaprov podozrenie. Dokonale vyvážený produkt vyrobený z najlepších komponentov na trhu. Nepochybnou výhodou je tiež skvelá absorpcia a následné uvoľnenie všelijakých dipov a tekutín, ktorými je možné nástrahu nadipovať. Balenie aj díp, čiže predd nahodním si vašu nástrahu môžete predípovať.

4mm peletky

Niečo pre milovníkov presného vnadenia. V ponuke nájdete celú škálu príchutí malých peliet, ktoré sú skvelé ako doplnok kŕmenia. Vďaka svojmu malému priemeru a veľmi rýchlemu uvoľňovaniu vôní okamžite dodajú rybám vzpruhu a stimulujú ich k jedlu. Dostupné pelety s priemerom 4mm balené v 1kg balení s pohodlným zipsovým uzáverom pre zaistenie čerstvosti.

Dumbells

Pre rok 2022 Ultimate Products okrem štandardných tvarov predstavilo dumbellsky s 12/16mm, ktoré sú skvelou alternatívou ku „klasickým“ boilies. Takýto tvar je vynikajúci hlavne na miestach, kde ja na vodu vytváraný vysoký rybársky tlak a ryby sú opatrné.

Ako sme spomínali, je to náš výber produktov, ktoré stoja okrem klasických boilies za zmienku. A my sme sa rozhodli, že si tieto produkty aj vyskúšame.

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »