GARMIN Nahadzovací sonar STRIKER CAST

Nahadzovací sonar je v dnešnej dobe šikovný pomocník, ktorý rybárom poskytne viacero výhod. Môžete ho využiť na vodách s rozlohou pod 10 Ha, počas krátkych výpravach bez člna, prípadne ak váš rozpočet vám nedovolí investovať do klasického sonaru. 

Spoločnosť Garmin ponúka nahadzovací sonar Striker Cast. Vďaka využitiu bezplatnej aplikácie si sonar pripojíte a môžete mapovať lovné miesto.

K dispozícií je verzia bez GPS a verzia s GPS. Dosah sonaru je 60m od mobilného zariadenia. 

Výhody verzie s GPS:

– GPS verzia sonaru STRIKER Cast Vám umožní pri používaní sonaru vytvárať vlastné mapy hĺbkových vrtevníc (s rozostupom 30cm) s použítím aplikácie Striker Cast App. Takto vytvorené mapy môžete použiť iba pre svoju potrebu alebo môžete prispieť do komunity Quickdraw a sprístupnite ich aj pre ďalších používateľov.

-Robustné púzdro (pláva na hladine) s vodotesným a nárazuvzdorným vyhotovením IPX6 & IPX7, tak aby odolávalo nepriaznivým podmienkam na vode aj pri nízkym teplotách.

-Napájanie je zabezpečené integrovanou nabíjateľnou lítium – iónovou batériou s výdržou min. 10 hodín (v závislosti od použitia).

Všetko k týmto sonarom nájdeš na:

Najnovšie články

Ďalšia vydarená rybačka

Ahojte, práve som absolvoval rýchlu 24 hodinovú vychádzku na Svitské kaprové Jazero. Keďže som tam chytal prvýkrát nemal som veľké očakávania ale opak bol pravdou

Čítať »