Škorpión novinka od Carp Inferna

Rada boilies Hot Line sa považuje za vlajkovú loď značky Carp Inferno. Okrem dlhoročnej stálice boilies Beta, ktorá nachytala kopec krásnych rýb, je súčasťou tejto rady aj príchuť Medúza, Alpha a minuloročná novinka Red Demon.

Radu Hot Line túto sezónu doplnila príchuť Škorpión, ktorá sa testovala dlhšiu dobu a nakoniec finálna podoba je konečne dostupná.

Atraktivita tohto boilies je postavená na vysokom podielu drtených rýchle sa uvoľnujúcich partiklových častí. Robin red, rybacie múčky, sladidlá NHDC či extra páliveho chilli extraktu robí z tohto boilies originálneho škorpióna vo vode. Táto príchuť bude rozhodne zaujimavá v chladnejšej vode na jar či jeseň prípadne zimu.

Boilies je dostupné vo veľkostiach 20 a 24mm priemere vo forme klasického a aj rozpustného boilies. Okrem boilies je v tejto príchuti dostupný booster, pasta a pop-up, ktoré taktiež prešli jemnou úpravou. Po novom sa je totiž pop-up XTRA doplnené o radu Hot Line v troch príchutiach. Všetky novinky Carp Inferno nájdeš na stránke www.hobby-g.com .

Rozhodne táto príchuť bude zaujimavou voľbou hneď na úvod sezóny a rozhodne prinesie úvodne zábery sezóny.

Najnovšie články

Lovné miesta

V rámci príprav sme odkontrolovali jednotlivé lovné miesta, ktoré sú v poriadku a nás čakajú ďalšie prípravy na pretek. Lovné miesto 1 Lovné miesto 2

Čítať »