Prvá návšteva na ostrove Ameland

Ostrov Ameland a moja prvá vychádzka k vode . Na úvod niečo o ostrove . Je to nádherný ostrov, ktorý má niekoľko jazier , no v Nes kde som ja , sú tri s krásnou prírodou .
Po vybavení licencie na rybolov ktorá stala len 6,80€ na rok som sa rozhodol ísť to hneď skúsiť na prvé jazierko ktoré mám na skok od domu . Po príchode k vode som začal pozorovať hladinu či sa mi niečo ukáže , kapríkov nebolo vidieť , tak som šiel na mólo ktoré bolo blízko cesty a v tom som zahľadol zadnú plutvu, ktorá hneď zmizla v rozmutenej vode pri brehu.
Nečakal som ani sekundu a nahádzal som pár rozpolených guliček scopex-squid , kde som aj položil montáž . Bolo to správne rozhodnutie , ten kapor sa tam naozaj kŕmil  a po hodinke dostávam záber , krásna vrčaná , ten zvuk som už potreboval počuť .
Kapríka som bez problémov zdolal , odfotil a pustil . Bol to naozaj krásny moment po tak dlhej dobe na rybách . Mam pred sebou celu sezónu na tomto ostrove , tak som zvedavý že čo mi táto voda ešte ukáže 😉
Galéria:

 

Najnovšie články

Lovné miesta

V rámci príprav sme odkontrolovali jednotlivé lovné miesta, ktoré sú v poriadku a nás čakajú ďalšie prípravy na pretek. Lovné miesto 1 Lovné miesto 2

Čítať »