Novinky Giants Fishing dostupné už čoskoro

Blíži sa koniec kalendárneho roka, no počasie je priaznivé a jedna z najzaujímavejších častí sezóny je v plnom prúde. Na čo sa teší každý kaprár su novinky, ktoré prichádzajú s novou sezónou. Giants Fishing je výnimkou a novinky prichádzajú priebežne počas celého roka. 

PVA materiál, bižutéria, campingový program či doplnenie variánt podberákov Deluxe Net Rubber je v predaji nejakú dobu. No v najbližšom období budú v predaji opäť zaujímavé novinky, ktoré si rozhodne nájdu miesto vo výbave kaprára. 

Prvou novinkou, ktorú spomenieme je batoh Gaube Large. Ide o menší batoh od poslednej novinky Luxury X – Large. Špecifikom je množstvo káps po stranách, prednej časti a samozrejme hornej časti batohu. V hornej časti sa nachádza kabeláž, vďaka ktorej si viete o hornú časť upevniť napr. vašu podložku.  Hlavná časť batohu po otvorení ponúka dostatočne veľký priestor pre všetko potrebné na výpravu. 

Viac o batohu Gaube Large

Od batoha prejdeme k ďalšej novinke, ktorá posúva rozmanitosť produktov na ďalší level. Skaldací stolček Folding Table, je praktický stolček s integrovanou taškou, do ktorej si môžete uložiť kopec vecí. Vynikajúci spoločník do vášho bivaku je prepracovaný do detailov.  

Viac o stolčeku Folding Table  

Campingová časť je doplnená o jedálensku sadu Food Bag Compact. Praktická sada príboru obashuje 2x plastový tanier, 2x vidličku, 2x nožík, nožík na mäso, uterák a otvárak na víno či konzervu. To všetko v praktickom obale z nepremokavého materálu už v tradičnom maskáčovom vzore. 

Viac o sade Food Bag Compact

Sériu už zverejnených noviniek uzatvára štýlove púzdro na mobil či doklady akoinak v maskáčovom vzore. Toto púzdro ozaj chýbalo v portfóliu Giants Fishingu. 

Viac o púzdre Security Pouch 

To boli štyri novinky, ktoré môžete očakávať čoskoro. No podľa naších informácií to nieje všetko a chalani makajú na ďalších praktických novinkách. Ak sa chceš o novinkách dozvedieť viac sleduj Unboxing videá, ktoré pripravuje Jakub Fabián na svojom youtube kanáli ElFabianoTV

Najnovšie články