Holdcarp DIGITAL Smart Cradle

S vynikajúcim nápadom prišla značka Holdcarp a tým je jedinečná vanička pod rybu Digital Smart Cradle. Čiže jednoducho povedané vanička, ktorá nielen chráni bezpečnosť ulovenej ryby, ale zároveň vám ju odváži. V nasledujúcich riadkoch sa tejto vaničke povenujeme viac.

Poďme sa najprv pozrieť na samotnú značku Holdcarp. V portfóliu tejto značky nenájdeme len spomenutú podložku, ale taktiež nerezové stojany a príslušenstvo k ním. Samozrejmosťou sú tyčové bójky a ich osvetlenie, no a zaujimavým produktom je aj elektrický vozík.

Vráťme sa k vaničke Digital Smart Cradle. Ocenenia z rôznych výstav je dôkazom toho, že ide o ozaj jedinečnú a inovatívnu podložku. Samotná vanička je vyrobená z kvalitného materiálu a s vnútornými rozmermi 110x61x30 cm je vhodná aj pre kapitálne úlovky. Keď už hovoríme o úlovkoch, integrovaná váha má rozsah váženia až do 50kg.

Vanička je zkonštruovaná z oceľového materiálu s vodeodolnou povrchovou úpravou, čím je zabezpečená životnosť podložky. Je postavená na šiestich nastaviteľných nohách, nakoľko sa odporúča , aby vanička bola vo vodorovnej polohe. Senzory vaničky sú však schopné kompenzovať jej náklon. Tieto nohy majú dostatočne veľké pätky, aby sa zabránilo zaboreniu do terénu.

Vstavaný LCD displej zobrazuje okrem váhy aj vonkajšiu teplotu, tlak, nadmorskú výšku a samozrejme stav batérie. Meniť si viete aj jednotku váženia ako pri klasických váhach, čiže kg/lb. Okrem technických parametrov je nutné spomenúť aj to, že spojenie medzi vaničkou a LCD displejom je riešené vodeodolnými konektormi. Ďaľšou možnosťou využitia LCD displeja je aj možnosť vytvorenia fotografie kapra s lovcom spolu hmotnosťou úlovku, ktorá zostane zobrazená na displeji aj po nadvihnutí úlovku.

Táto vanička je prepracovaná do každého detailu aj keď cenovka je vyššia , treba pozerať na kvalitatívne spracovanie a aj na využité materiály. Ide totiž o produkt, ktorý sa nekupuje každú druhú či tretiu sezónu. Zároveň treba brať do úvahy, že produkt je vlastne 4 in 1. Teda vanička, váha, vážiaci sak a vážiacia trojnožka. Cena týchto produktov sa približuje k cene spomenutej vaničky.

Všetko o tejto podložke nájdete na stránke www.holdcarp.sk

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »