Trakker DB7-R Bite Alarm Set 3+1

Veľkým pokrokom v rámci značky Trakker je ohlásenie noviniek v oblasti hlásičov. Prvé náznaky tejto novinky boli verejné začiatkom leta na instagrame. Táto značka produkuje kvalitné veci v každej oblasti a nás zaujímalo aké funkcie prinesie Trakker so sadou signalizátorov.

Na prvý pohľad sa možno zdá, že sa jedná o klasický signalizátor s troma kolečkami na zmenu hlasitosti, tónu priposluchu a citlivosti. Čo je však iné a zároveň čo ho radí do skupiny kvalitnejších signalizátorov sú možnosti rôznych nastavení. Príkladom je možnosť nastavenia farby LED diód. Nočného režimu, počas ktorého svietia diódy na 25 %. Prípadne indikácia jazdy (dióda svieti) alebo padáku (dióda bliká). Signalizátor je zkonštruovaný tak, aby odolal najťažším podmienkám. Čo považujeme za dôležité je uzatvorenie batérie, ktorá je zabezpečená malou skrutkou. Škrutkovač je samozrejme súčasťou balenia, ako aj kryt na signalizátor Sure-Fit.

Priposluch je charakteristický viacerými funciami. Napríklad systémom PS (Power-On Protection System), ktorý zamedzí náhodnému zapnutiu a tým aj vybitiu baterky. Ďalší zaujimavý systém je LER (Last Event Recall), ktorý označuje poslednú udalosť odoslanú do priposluchu. No a vďaka technológií SRT (Sync-Connect Receiver Technology) je dosah priposluchu dostatočne dlhý. Aj na priposluchu je batéria zabezepčená skrutkou.

Kompletné informácie o tejto sade nájdete na stránke Nikl.cz.

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »