Jesenné novinky 2020 FOX a Trakker

Aj napriek tomu, že si ešte stále užívame letné augustové počasie, tradičné značky prichádzajú s kolekciami na jeseň. A čo si pre nás pripravili tradičné kaprárske značky?

Druhú vlnu noviniek značky Giants fishing sme predstavili v samotnom článku TU. Len pre zopakovanie, okrem štýlových prútov, bola doplnená aj taškovina, či camping program. A ako už vieme, nie je to všetko, rozhodne sa máme na čo ešte tešiť.

Ďalšou značkou, ktorá už zverejnila svoju jesennú kolekciu je značka FOX. Z rôznych produktov nás zaujali aj cenovo dostupné produkty. Akou je napríklad signalizátor záberu Mini Micron, ktorý je prepracovaná verzia starého klasického modelu Mini Micron Bite Alarm. Do noviniek zaradila značka Fox aj dva modely člnov pod produktovou značkou EOS. Medzi širokú škálu noviniek patrí aj doplnenie bižutérie, campingu či bižutérie.

Všetky novinky si môžete prezrieť TU.

           

Aj anglická značka Trakker prichádza s novinkami, ktoré sú celkom vydarené. K tradičným bivakom si po novom budete môcť zakúpiť prehozy na vaše obľúbené modely. Z celkového hľadiska vás zaujme taškovina, či dokonca drobnosť v podobe setu lopatiek vhodné na prípravu vašich nástrah.

Opäť si všetky novinky viete pozrieť na oficiálnej stránke značky Trakker (TU), no v tomto prípade odporúčame sledovať stránku nikl.cz, kde si tieto novinky budete môcť po naskladnení zakúpiť.

           

 

 

Najnovšie články

Sponzori preteku

Predstavenie sponzorov preteku. Sektor Individuálne ceny Prvý ulovený kapor nad 10 kg Wild Carp Baits www.wcb.sk Posledný ulovený bodovaný kapor Úlovky z košických vôd FB:

Čítať »

Online registrácia na pretek

Váš záujem zúčastniť sa preteku potvrdíte vyplnením online formulára. Možnosť prihlásiť sa na pretek je do 30.12.2022. Po odoslaní vyplneného formulára vám príde potvrdzujúci email.

Čítať »