Ďalšie novinky od Giants fishing

Druhá vlna noviniek, ktoré prináša Giants fishing je v plnom prúde. Už sme spomenuli nové prúty, ktoré prešli testovaním a boli vyladené do detailov tak, aby spĺňali požiadavky aj náročnejšieho rybára. 

K ďalším novinkám radíme aj vrhaciu tyč, známejšia pod názvom kobra. Model 3K Carbon Baiting Stick je dostupná v dvoch priemeroch (25 a 27mm). Z názvu je jasné, že sa jedná o karbónové vrhacie tyče. Osobne som mal možnosť si ju pozrieť a ozaj jedná sa o veľmi ľahkú vrhaciu tyč, jej váhu oceníte hlavne počas dlhšieho používania. 

Nájdete na:

Hobby – g.com

           

O novej taškovine sa popísalo už veľa snáď už od januára, kedy sa prezentovali novinky na rôznych výstavách. Ale Giants fishing dopĺňa sadu taškoviny o ďalšieho člena rodiny. Taška Food Bag Carryall je stvorená ako doplnok našej výbavý, kedže si do tejto tašky doplnite vaše potraviny. Tým , že hlavná časť tašky je termo izolačná, uchová vaše potraviny v chlade. To však nie je všetko. Taška obsahuje aj kompletnú jedálensku súpravu. Rozmery tašky sú 50x28x30 cm.

Nájdete na:

Hobby – g.com

           

Spomenieme poslednú vychytávku, ktorou je obal na váš rybársky lístok. Veľmi oceňujem samotné maskáčové prevedenie. A najlepšou vecou na celom obale je to, že je nepremokavý.

Nájdete na:

Hobby – g.com

           

V konečnom dôsledku sú aj tieto novinky podarené a Giants fishing nepodliezlo látku, ktorú si túto sezónu nastavilo.

 

Môže vás zaujať:

Giants fishing opäť prekvapuje

Giants fishing Gaube Reel FD 9000

 

 

 

 

Najnovšie články