Danyho obľúbená príchuť

Náš člen tímu Dany si už 2 sezónu obľúbil boilies Carp Only. Kedže každý z nás ma svoje obľúbené príchute, to isté sa dá povedať aj o ňom. Medzi jeho obľúbené príchute patrí príchuť Squid Liver a Absolut Plum. Práve na tieto príchute pochytal jeho najkrajšie úlovky.

Základný mix príchute Squid liver sa skladá z niekoľkých druhov rybích múčok s veľkým obsahom múčky z kalmárov. Ďalšou dôležitou zložkou, ktorá je v boilies obsiahnutá je extrakt z pečene a aromatická zložka z kalmára.

A práve to kaprom chutí v každej situácií.

Čo sa týka jeho druhej najobľúbenejšej príchute, základom príchute Absolut Plum sú slivky, čierne a červené moruše. Vďaka zmiešaním sladkých zložiek vznikol boilies, ktorý vytvára neuveriteľný magnet pre kapry. Základná zmes je pre kaprov ľahko stráviteľná a príťažlivá vďaka prídavku preháňadla, ktoré stimuluje kapra k neustálemu príjmu potravy. Boilies je ďalej posilnený o vitamíny a pečeňový extrakt.

           

Dany sa naďalej venuje aj ďalším príchutiam, ktoré ponúka jeho obľúbená značka Carp Only.

 

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »