Chameleon Ultimate FEEDER 14ft up to 150 gr

V priebehu týždňa sa k nám dostal prvý prút na testovanie od Orient Rods. Testovaným modelom bol feedrový prút Chameleon Ultimate 14ft. Prvotné parametre určujú jasné zaradenie prútu do kategórie, ktorý je určený na ďaleké nahadzovanie. Poďme si teda predstaviť prút bližšie.

Balenie obsahuje 4ks karbonových špičiek od 2 do 6 oz (2oz ,3oz ,4oz ,6oz). Ďalšou charakteristikou prútu, ktorú si ihneď všimnete je korková rúčka vyrobená z portugálskeho korku. Na tento prút sa hodí menší kaprový naviják, ktorý je osadený do kvalitného Fuji sedla. Celkový dojem prevedenia prútu je ozaj očarujúci a rozhodne si ho zamilujete.

K ďalším parametrom, ktoré spomenieme je aj celkový počet očiek. Konkrétne je na tomto prúte osadených 11 očiek od rozmeru 30 až po rozmer 10. Prút je postavený na Toray Japan blanku.

Jedná sa o prémievý prút, s ktorým budete nahadzovať do extrémnych dĺžok. A práve to všetko si vyskúšame v pripravovanom videu.

Kompletné informácie nájdete na stránke dodávateľa EMPRO FISH.

Máte sa na čo tešiť.

Najnovšie články

Trakker DB7-R Bite Alarm Set 3+1

Veľkým pokrokom v rámci značky Trakker je ohlásenie noviniek v oblasti hlásičov. Prvé náznaky tejto novinky boli verejné začiatkom leta na instagrame. Táto značka produkuje

Čítať »

Holdcarp DIGITAL Smart Cradle

S vynikajúcim nápadom prišla značka Holdcarp a tým je jedinečná vanička pod rybu Digital Smart Cradle. Čiže jednoducho povedané vanička, ktorá nielen chráni bezpečnosť ulovenej

Čítať »