Cenová bomba od Dr. Baits

V čase všeobecného zvyšovania cien sa dalo skôr či neskôr čakať aj na zvyšovanie cien v kaprárskom biznise. Je to logický krok, ktorý sa dal čakať. Prichádzame do momentu, kedy budeme aj trikrát premýšľať, aké veci si kúpime.

Čo nás zaujalo je naopak zníženie ceny. Krok, s akým prišla slovenská firma Dr. Baits. Konkrétne ide o 5 kg balenie rady Eco line boilies, ktoré je určené pre masívnejšie kŕmenie. Z nášho pohľadu ide o bezkonkurenčnú cenu z pohľadu kvality.

Polemizovať nad tým, čo viedlo Dr.baits k tejto cene by bolo zbytočné. Preto nám na túto otázku odpovedal Dušan Ručka. „Odpoveď je jednoduchá. Naša firma vznikla pred 7 rokmi.Za tento čas sa nám podarilo vytvoriť kapitál vďaka, ktorému môžeme nakupovať suroviny v paletových odberoch a tak sa to samozrejme prejaví na cene výrobku. Ďalšia vec, ktorá ma vplyv na cenu výrobku je tá, že všetko vyrábame len ja a môj spoločník. Čiže nemáme ďalšie náklady na personál. Na základe týchto okolností sa odzrkadlí konečná cena hotového výrobku“.

Filozofia, ktorú si nastavili chalani prináša svoje ovocie a to nám potvrdil aj Ďušan. „Mojim mottom bola vždy spokojnosť zákazníka na úkor zisku. A výsledky z posledných rokov tomu len nasvedčujú“.

                   

Fish mix                                                             Fruit mix                                         Spice mix

Pozitívnou správou pre zákazníkov je to, že táto cenová bomba nieje krátkodobou záležitosťou. „Momentálne máme na sklade dostatok surovín na to, aby sme pokryli dopyt na celú tohtoročnú sezónu“. Čiže šetriť na kŕmnej kampani nebude nutné.

„Boilies ECO sa deli na tri druhy: Fish mix, Spice mix a Fruit mix. Prvý menovaný boilies je postavený na mixe s obsahom 50% rybej múčky ako je lososová ,heringová a halibut múčka. Ďalej obsahuje krvné deriváty, vysoký podiel pečeňovej hydrolizovanej múčky, mliečnych proteínov, vtáčích zobov a objemových surovín. Boilies ma vďaka vysokému obsahu rybých múčok slanú chuť. Spice mix je podobný fish mixu avšak neobsahuje krvné deriváty ale väčší podiel redfish múčky doplnený mixom korenia. Čiže samotný boilies je mierne pikantný. Fruit mix je podstatne odlišný od týchto dvoch druhov. Je založený na vtáčích zoboch, mliečnych proteínoch, objemových prísad a rastlinných proteínoch (konopná, hrachová atď), ktoré sú zároveň vynikajúcim doplnkom tohto skvelého mixu. Samotné boilies je sladké s jemnou vôňou ovocia“.

                                                   Dôležitá súčasť boilies

A na akých vodách je táto Eco rada vhodná? „Za mňa môžem Eco doporučiť na veľké vodné plochy, kde si to taktika lovu doslova vyžaduje. No za dobu, ktorú sa to predáva, môžem povedať, že s Ecom sme zažili aj veľa prekvapení vo forme pozitívných ohlasov aj pri priamom nastražení pod háčik. Není to boilies, ktoré selektuje, takže sa da slušne zachytat rôzne veľkosti rýb“.

Eco line boilies si viete objednať na e-shope Dr. Baits

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »