Carp Inferno v roku 2022

Česká značka nástrah a návnad Carp Inferno prešla zmenou, ktorú postrehol každý fanúšik tejto značky. Nový modernejší obal, nová príchut boilies či iné vychytávky. Poďme sa teda pozrieť na tieto novinky pre rok 2022.

Nové príchute boilies

Nová príchuť pribudla v rade Nutra Line a aj v rade Hot Line. Nutra Line sa teda môže tešiť príchuti Malina/Broskyňa. Táto rada je z hľadiska ceny jednou z najpredávanejších z celého sortimentu boilies. V každom prípade ide o veľmi zaujímavú kombináciu boilies, ktorá je dostupná v priemere 20 mm. Rada Hot Line sa rozrástla o príchuť Medúza. Toto boilies s pikantnou príchuťou doplené o zaujímavé esencie bude vhodnou alternatívou počas celej sezóny. Spomenutá príchuť je dostupná v dvoch priemeroch a to 20 a 24 mm.

      

Rozpustné verzie boilies

Rozpustná verzia boilies chýbala v portfóliu Inferna. Po úprave zmesi vznikla hrubšia štruktúra, ktorá okamžite po nahodení do vody pracuje. Takáto verzia je vhodná hlavne počas tohto obdobia, kedy voda ešte nedosahuje ideálnu teplotu. Prípadne rozpustnú verziu boilies ocenia rybári, ktorí navštevujú preteky.

Balenie:

  • 20mm – 1 kg
  • 20mm – 300 ml

Príchute:

  • Hot Line – Medúza
  • Hot Line – Alpha
  • Hot Line – Beta
  • Nutra Line – Banán / Oliheň
  • Nutra Line – Mauricius
  • Nutra Line – Jogurtová Jahoda

           

Pop- Up boilies Xtra

Nové pop-up s priemerom 16mm sú charakteristické vysokým vztlakom a zaliatím čistej esencie priamo do dózy. Dostupné sú zatiaľ tri príchute: Ananás, Broskyňa a Jahoda.

Amino Dip Nutra Line

V tomto prípade sa jedná o doplnenie už existujúcich dípov o príchuť Malina/Broskyňa. Samozrejme nový dizajn balenia je dostupný aj už pre existujúce príchute.

Booster Hot Line

Nového dizajnu a doplnenia príchute o novinku Medúza nájdeme aj pri obĺúbených boostroch. Ide o mix tekutej potravy, ktorú môžete použiť ako zatraktívnenie vašich návnad.

Boilies pasta Nutra Line a Hot Line

Aj v tomto prípade sa jedná o doplnenie novej príchute v spomenutých radách. Tak ako v predchádzajúcom prípade aj pri pastách je dizajn balenia dostupný pre už existujúce príchute.

          

Celý sortiment Carp Inferno nájdete na stránke www.hobby-g.com

Najnovšie články