Boilies Pirko baits

Program, ktorý zostavil Andrej Kochan mal jasný cieľ. Pripraviť boilies pre rybárov, ktorí sa zameriavajú na športový rybolov, chcú chytať kapitálnych kaprov. Boilies je zložené tak, aby prospelo vývoju a výžive rýb.

Čo teda ponúka značka Pirko baits?

GLM base mix

Každý kaprár vie, že GLM – Green Lipped Mussel je jedno z najlepších a neodolateľných lákadiel na kapry a preto cieľom bolo zostaviť mix na štrkoviská a vody s výskytom mušlí. Ideálny pomer rybích múčok, glm, morskej riasy a samozrejme ďalších zložiek, tak aby nahradil prirodzenú potravu kaprom. Objemovú časť tvoria tri druhy mletých obilnín a niekoľko ďalších dopĺňajúcich komponentov zabezpečujúcich vyváženie proteínov, uhlohydrátov, vitamínov, ktoré kaprom pomáhajú k zdravému vývoju a rastu. Boilies je vhodné na krátkodobé vychádzky ale aj na dlhé krmné kampane. Je to HNV mix.

Boilies je dostupné v kombináciách:

Patentka, Slivka, Mušľa, Krab

                     

Robin red mix

Robin red je ďalšou unikátnou zložkou v krmivách pre rybolov. Zloženie pozostáva z presného pomeru robin redu, kvasníc, nigeru a rybej múčky. Boilies funguje na riekach ale aj na štrkoviskách s priezračnou vodou. Objemovú časť tvoria tri druhy mletých obilnín a niekoľko ďalších dopĺňajúcich komponentov zabezpečujúcich vyváženie proteínov, uhlohydrátov a vitamínov. Boilies je vhodné na celoročný rybolov a je dokonalé na lov v chladnej vode. Je vhodné na krátkodobé vychádzky ale aj na dlhé krmné kampane. Je to HNV mix.

Boilies je dostupné v kombináciách:

Chilli, Moruša, Frankfurtská klobása, Pikantný Kalmár

                    

Marine mix 

Tento boilies je doslova naprataný vysokokvalitnými múčkami z morských rýb a živočíchov. Lososová, halibutová, tuniaková, krill, kalamárová a krevetová múčka v kombinácií s pre kapra neodolateľnou morskou riasou je HNV mixom. Objemovú časť tvoria tri druhy mletých obilnín a niekoľko ďalších dopĺňajúcich komponentov zabezpečujúcich vyváženie proteínov, uhlohydrátov a vitamínov.

Boilies je dostupné v kombináciách:

Krill, Kalamár- chobotnica, Losos, Scopex- kalamár

                     

Fourfish mix

Boilies pozosstáva zo štyroch druhov rybích múčok, ktoré tvoria vysoký podiel. Boilies je zostavený na celoročný rybolov. Je mimoriadne účinný pri love na riekach, na ktorý bol zostavovaný ale výborne naň kapry reagovali aj na priehradách a jazerách. Je to HNV mix.

Boilies je dostupné v kombináciách:

Jahoda, Shelfish, Halibut- cesnak, Pečen- korenie

                    

 

Môže vás zaujať:

Máriové letné tipy

O slovenských priehradách s Andrejom Kochanom

 

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »