6.ROČNÍK MASTERS OF DOLNÝ BAR CARP CUP 2022 – JESEŇ- priebeh preteku

Miesto konania pretekov : Dolnobarský rybník

Termín : 21.-25.9.2022 (streda-nedeľa)

Dlžka pretekov : 88hodín (2x44hod)

Priebeh preteku:

21.9.2022

Vylosované lovné miesta – 1. polčas

PoradieVylosované lovné miestoNázov tímuPretekárPretekárPretekár
114Tip Top TeamErik MarkoKristína Marková
213CT Fresh oneMartin Krajčovič
39Arapajma teamFrantištek Jurkovič
421PBS Team ZáhoríMichal Koporec
56K&KNicolai KoglerManfred GutovnikMarion Kogler
620Wolf fishing teamMartin KemenceiJuraj Hrušovský
714bWolf fishing team 2Richard DemoPeter Sokol
818SO – RE Carp TeamĽudovít BindicsMilan Valko
919CT FirebrothersJakub MichalicaPatrik MichalicaPavol Pikla
108MJ Carp teamMilan Kozáček
1117MK baitsMarek Kelbel
1212R.D.C teamIvan Babusik
1315Toth carp teamZsolt TothMárk Toth
142Mivardi BrothersMartin HuttaTomáš HuttaPatrik Šiška
155BINO – AMEL Carp teamSanyo FodorTomi BartalHajnalka Šarkozi
1611Šajdíkové HumenceJán Burian
173Carp team KontraDávid VavřikPeter Benka
1816PBS BrothersJozef VýboštokLukáš Výboštok

Prvá bodovaná ryba preteku

Tím Wolf fishing team ulovil prvú bodovanú rybu. Bol to amur s váhou 10,39 kg.

Gratulujeme

21.9.2022 18:00

Pridávame ďalšie úlovky z úvodného dňa.

21.9.2022 20:30

Pred večernými výsledkami tu máme ďaľší úlovok.

21.9.2022 20:40

Výsledky po 7 hodinách preteku

Prinášame prvé výsledky z preteku.

Názov tímu SektorSektor1.ryba2.ryba3.rybapočet KSPriemerTOTAL
1.Firebrothers Team1915,1710,99213,0826,16
2PBS Brothers1612,4811,41211,9523,89
3CT Kontra312,54112,5412,54
4Wofl Fishing Team 2010,39110,3910,39
5MIVARDI BROTHERS29,9919,999,99
6Bino-Amel Carp Team500,00
7K&K600,00
8MJ Carp team800,00
9Arapajma Team900,00
10CT Šajdikové Humence 1100,00
11R.D.C. Team1200,00
12CT Fresh One1300,00
13Tip Top Team1400,00
14Wofl Fishing Team 214b00,00
15Toth Carp Team1500,00
16MK Baits1700,00
17SO-RE Carp Team1800,00
18PBS Team Zahorí2100,00
711,5982,97

22.9.2022 9:00

Ranné kolo váženia.

Výsledky po 20 hodinách preteku

Názov tímu SektorSektor1.ryba2.ryba3.rybapočet KSPriemerTOTAL
13PBS Brothers1612,7413,9214,09313,5840,75
16Firebrothers Team1915,1710,99213,0826,16
15SO-RE Carp Team189,0714,26211,6723,33
12Toth Carp Team1512,969,63211,3022,59
2CT Kontra312,54112,5412,54
18PBS Team Zahorí2112,21112,2112,21
7CT Šajdikové Humence 1111,66111,6611,66
14MK Baits1711,62111,6211,62
17Wofl Fishing Team 2010,39110,3910,39
1.MIVARDI BROTHERS29,9919,999,99
3Bino-Amel Carp Team500,00
4K&K600,00
5MJ Carp team800,00
6Arapajma Team900,00
8R.D.C. Team1200,00
9CT Fresh One1300,00
10Tip Top Team1400,00
11Wofl Fishing Team 214b00,00

22.9.2022 10:00

Krásna ryba sa chytila na mieste 8. Tím MJ Carp Team si pripisuje kapra s váhou 19,36 kg.

22.9.2022 14:45

Počas dňa sa naďalej chytajú pekné ryby.

22.9.2022 20:00

Zopár ďalších fotiek z dnešného dňa.

Výsledky po 31 hodinách preteku.

Názov tímu SektorSektor1.ryba2.ryba3.rybapočet KSPriemerTOTAL
1PBS Brothers1613,9214,0915,93314,6543,94
2MK Baits1711,6217,779,47312,9538,86
3SO-RE Carp Team1814,2612,4311,51312,7338,20
4Firebrothers Team1915,1710,9910,03312,0636,19
5Wofl Fishing Team 2010,399,5315,03311,6534,95
6PBS Team Zahorí2112,2111,3010,96311,4934,47
7CT Kontra312,5411,17211,8623,71
8Toth Carp Team1512,969,63211,3022,59
9MJ Carp team819,36119,3619,36
10CT Šajdikové Humence 1111,66111,6611,66
11K&K610,84110,8410,84
12MIVARDI BROTHERS29,9919,999,99
13Bino-Amel Carp Team500,00
14Arapajma Team900,00
15R.D.C. Team1200,00
16CT Fresh One1300,00
17Tip Top Team1400,00
18Wofl Fishing Team 214b00,00

23.9.2022

Tím PBS Brothers s ich nočným kaprom s váhou 17,29 kg.

23.9.2022 10:00

Výsledky prvého polčasu

Názov tímu SektorSektor1.ryba2.ryba3.rybapočet KSPriemerTOTAL
1PBS Brothers1617,2914,0915,93315,7747,31
2Toth Carp Team1513,4113,8613,40313,5640,67
3MK Baits1711,6217,779,99313,1339,38
4SO-RE Carp Team1814,2612,4312,52313,0739,21
5CT Šajdikové Humence 1111,6614,1210,47312,0836,25
6Firebrothers Team1915,1710,9910,03312,0636,19
7Wofl Fishing Team 2010,399,5315,03311,6534,95
8PBS Team Záhorí2112,2111,3010,96311,4934,47
9CT Kontra312,5411,17211,8623,71
10MJ Carp team819,36119,3619,36
11K&K610,84110,8410,84
12MIVARDI BROTHERS29,9919,999,99
13Wofl Fishing Team 214b9,9019,909,90
14Bino-Amel Carp Team59,0319,039,03
15Arapajma Team900,00
16R.D.C. Team1200,00
17CT Fresh One1300,00
18Tip Top Team1400,00

23.9.2022 18:00

Dopĺňame fotogalériu o úlovky, ktoré sa chytili.

23.9.2022 20:00

Opäť pred večernými výsledkami tu máme doplnenie fotogalérie úlovkov.

Výsledky po 51 hodinách preteku

Názov tímu SektorSektor1.ryba2.ryba3.rybapočet KSPriemerTOTAL
1PBS Brothers161117,2914,0915,93315,7747,31
2MK Baits17811,6217,7713,88314,4243,27
3Toth Carp Team15913,4113,8615,22314,1642,49
4MIVARDI BROTHERS21718,0812,3710,64313,7041,09
5Bino-Amel Carp Team5159,2615,2614,86313,1339,38
6SO-RE Carp Team18214,2612,4312,52313,0739,21
7Firebrothers Team191315,1710,9912,98313,0539,14
8CT Šajdikové Humence 111911,6614,1211,02312,2736,80
9Wofl Fishing Team 20310,399,5315,03311,6534,95
10PBS Team Záhorí21612,2111,3010,96311,4934,47
11CT Kontra314b12,5411,17211,8623,71
12MJ Carp team82019,36119,3619,36
13K&K62110,84110,8410,84
14Wofl Fishing Team 214b59,9019,909,90
15Arapajma Team9169,8319,839,83
16Tip Top Team141200,00
17R.D.C. Team121400,00
18CT Fresh One131800,00

24.9.2022 08:00

Úlovky, ktoré sa zapísali do tabuľky.

Výsledky po 63 hodinách

Názov tímu SektorSektor1.ryba2.ryba3.rybapočet KSPriemerTOTAL
1MIVARDI BROTHERS21718,0816,9918,27317,7853,34
2PBS Brothers161117,2914,0915,93315,7747,31
3MK Baits17817,7713,8815,56315,7447,21
4Bino-Amel Carp Team51515,2614,8614,02314,7144,14
5SO-RE Carp Team18214,2616,5512,52314,4443,33
6CT Š.Humence Krm. Hulín111914,1213,2615,65314,3443,03
7Toth Carp Team15913,4113,8615,22314,1642,49
8CT Kontra314b12,5411,1717,94313,8841,65
9Firebrothers Team191315,1710,9912,98313,0539,14
10Wofl Fishing Team 20310,399,5315,03311,6534,95
11PBS Team Záhorí21612,2111,3010,96311,4934,47
12CT Fresh One131810,9710,5612,74311,4234,27
13Arapajma Team9169,8317,09213,4626,92
14K&K62110,8412,77211,8123,61
15MJ Carp team82019,36119,3619,36
16Tip Top Team141210,12110,1210,12
17Wofl Fishing Team 214b59,9019,909,90
18R.D.C. Team121400,00

Dopĺňame ďalšie fotky z noci až po ráno.

25.9.2022 11:00

Zverejňujeme úlovky, ktoré sa chytili počas výsledkového embarga.

Ceny pre vyhodnotenie sú už nachystané.

Ceny preteku

Prvá ryba pretekuWolf Fishing Team10,39Kg
Najväčšia ryba Sek.A 1.pol časMJ Carp Team19,36 Kg
Najväčšia ryba Sek.B 1.pol časMK Baits17,77Kg
Najväčšia ryba Sek.A 2.pol časPBS Brothers17,19Kg
Najväčšia ryba Sek.B 2.pol časMIVARDI BROTHERS 19,44Kg
Najväčšia ryba pretekuMIVARDI BROTHERS 19,44Kg
Cena útechyR.D.C. Team
5.miestoCT Fresh One44,76Kg
4.miestoMJ Carp Team46,12Kg
3.miestoMK Baits47,21Kg
2.miestoPBS Brothers50,41Kg
1.miestoMIVARDI BROTHERS56,68Kg

Záverečné výsledky

Názov tímu SektorSektor1.ryba2.ryba3.rybapočet KSPriemerTOTAL
1MIVARDI BROTHERS21718,9718,2719,44318,8956,68
2PBS Brothers161117,2917,1915,93316,8050,41
3MK Baits17817,7713,8815,56315,7447,21
4MJ Carp team82019,3613,3613,40315,3746,12
5CT Fresh One131813,7315,3615,67314,9244,76
6CT Š.Humence Krm. Hulín111914,1214,8015,65314,8644,57
7CT Kontra314b12,5413,7217,94314,7344,20
8Bino-Amel Carp Team51515,2614,8614,02314,7144,14
9SO-RE Carp Team18214,2616,5512,52314,4443,33
10PBS Team Záhorí21612,2114,2216,09314,1742,52
11Toth Carp Team15913,4113,8615,22314,1642,49
12Firebrothers Team191315,1711,8812,98313,3440,03
13Arapajma Team91611,3917,0910,47312,9838,95
14Wofl Fishing Team 20310,399,5315,03311,6534,95
15Tip Top Team141210,1214,09212,1124,21
16K&K62110,8412,77211,8123,61
17Wofl Fishing Team 214b59,9019,909,90
18R.D.C. Team121400,00

Fotogaléria z vyhodnotenia

Najnovšie články

Lovné miesta

V rámci príprav sme odkontrolovali jednotlivé lovné miesta, ktoré sú v poriadku a nás čakajú ďalšie prípravy na pretek. Lovné miesto 1 Lovné miesto 2

Čítať »