Štrkovisko Krásna vydala svoj poklad

Po niekoľkých rokoch sme sa rozhodli podniknúť 5 dňovú výpravu na veľmi peknú košickú vodu- štrkovisko Krásna. Táto voda patrila medzi revíry „Chyť a pusť“ a bola v nej naozaj veľmi pekná osádka rýb.

Dnes je to už ale voda s privlastnením ryby a kapor ma vysadu K70. Lákalo nás čaro tejto vody a hlavne to či sa nám podarí nejaký ten pekný úlovok. Počasie síce nebolo priaznivé, ale dnes po piatich dňoch môžeme skonštatovať, že na tejto vode sú ešte aj dodnes kapitálne kapre a určite aj iné kapitálne ryby.

Naša výprava bola úspešna a podarilo sa nám zdolať pekné ryby 8,9,11,16 kg ale čerešničkou na torte našej výpravy bol krásny šupináč o váhe 25100g, ktorý bol tak ako aj ostatné ryby vrátený späť do tejto krásnej košickej vody, aby mohli potešiť aj ďalších takýchto rybárskych nadčencov ako sme my.

Petrov Zdar

Pre carpfishingtime.sk za DR. Baits

Peter Bomba a Marcel Juhás

Najnovšie články

Sponzori preteku

Predstavenie sponzorov preteku. Sektor Individuálne ceny Prvý ulovený kapor nad 10 kg Wild Carp Baits www.wcb.sk Posledný ulovený bodovaný kapor Úlovky z košických vôd FB:

Čítať »

Online registrácia na pretek

Váš záujem zúčastniť sa preteku potvrdíte vyplnením online formulára. Možnosť prihlásiť sa na pretek je do 30.12.2022. Po odoslaní vyplneného formulára vám príde potvrdzujúci email.

Čítať »