WYCHWOOD System Select Rover Rucksack – recenzia

Pred touto sezónou som zažíval dilemu, či sa poberiem smerom tašiek alebo skúsim využiť na prenos svojich veci vak. Poslednú dobu uprednostňujem pár hodinové vychádzky k vode, buď s feedrom ,alebo s klasickou dvojdielkou.

A to je dôvod, prečo som sa začiatkom sezón začal obzerať po kvalitnom vaku, do ktorého mi vojde všetko potrebné.

Rozhodnutie nebolo jednoduché, pretože dnešný rybársky trh ponúka zákazníkovi väčsie množstvo modelov, avšak okrem kvality som hľadal aj optimálne riešenie úložného priestoru.

Wychwood System Select Rover ponúka všetko potrebné t.j. kvalitu a dostatočný úložny priestor. Dostupné sú 2 druhy, jeden je s rozmerom : 450x450x280mm a ďalší väčší je s rozmerom:  600x540x230mm.

select-rover-rucksack

 

Na každej komore nájdeme kvalitný  a zároveň robusný SBS zips, pričom tento vak disponuje jednou hlavnou komorov, do ktorej vám vojde peračník a ďalšie veci potrebné na rybačku. Ďalší úložný priestor sa nachádza na bokoch vaku, pretože práve tu sa nachádzajú 2 veľké kapsy, ktoré sú dostatočne veľké na uloženie krabičiek s pop up boilies , či dokonca aj zopár kilových sáčkov.

V hornej časti sa nachádza ešte jedna menšia komora, v ktorej v pohode  odložíme pva – čka , prípadne iné drobnosti, ktoré sú potrebné.

V prednej časti ďalej nájdeme komoru, ktorá skrýva možnosti uloženia rôznych vecí. Ja sem ukladám váhu, rybársky lístok, doklady či klúče 🙂 ).

Veľmi dôležitou časťou pri takom to naplnení sú kvalitné polstrované popruhy, vďaka ním je nosenie tohto vaku veľmi pohodlné. Chcel by som ešte spomenúť, že dno tohto batohu je vodeodolné, nemusím vysvetľovať dôvod nutnosti vodeodolnej časti pri vychádzkach k vode.

Cena batohu:

73,90 €

Ďalšie špecifikácie:
– popruhy a klipy z materiálu Duraflex
– materiál: nylon 600D
– rozměry: 450x450x280mm
– hmotnost: 1,945 kg
– záruka: 2 roky

Link na eshop:

SK

http://www.prekaprarov.sk/tasky/batohy/wychwood-system-select-short-haul-carryall-4959-4961-detail

CZ

http://www.hobby-g.com/cz/hobby-g-eshop/batohy-a-jidelni-soupravy/batoh-system-select-rover-rucksack

Galéria:

 

 

Najnovšie články