Vydarená jarná výprava

Naša prvá tohtoročná rybačka mimo Košického Carp Marathonu viedla na štrkovisko Krásna. Miesto sme mali vytipovane a dúfali sme, že bude voľné. V piatok poobede sme sa stretli pri vode. Po vybalení veci šiel Domino na vodu hľadať tú správnu hranu a ja som šiel do prace na nočnú 😀. Prvý záber došiel v piatok tesne pred polnocou a Dominovi sa podarilo zdolať pekného 11kg lisca.

V sobotu ráno som z prace išiel rovno k nemu, vyviezol som aj svoje udice a išiel spať. O 12 na obed ma zobudila nenormálna jazda a Domino išiel zdolať ďalšiu rybu. Opäť lisec s váhou 10,5kg. Mňa čakala ešte jedna nočná takže som opäť pred piatou musel odísť. V nedeľu nám záber neprišiel, Domino to poobede zabalil keďže ho čakal pracovný týždeň. V pondelok okolo 10 ráno prišla jazda, plný adrenalínu som vzal udicu, skočil do člnu a vyrazil za kaprom. V tom som zistil, že mám v člne vodu tak po členky 😀. Podarilo sa mi zdolať krásneho tmavého šupika o váhe 15kg. Poobede ďalšia jazda a ďalší šupinač s váhou 13,5kg.

O 23 prišiel ešte jeden lisec a ja som mohol spokojne stiahnuť udice a ísť spať. V utorok ráno som to zabalil aj ja a išiel spokojne domov sušiť všetky mokré veci. Všetky ryby prišli na 24mm guličku s popkou s príchuťou Spice krill strawberry od DR.Baits .

Aj keď nám o chvíľočku začína Šírava určite sa na túto vodu tento rok vrátime.

Za DR.baits tím

Dávid a Dominik

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »