Vážiace saky a podložky

V dnešnej dobre, kedy kladieme dôraz o bezpečnosť našich úlovkov je úplne bežné mať pri vode kvalitnú podložku, či kvalitný vážiaci sak. Trh ponúka širokú škálu produktov, no my sme sa pozreli na produkty, ktoré využívame prípadne nás zaujali.

 

Vážiace saky

Važiaci sak je perfektný nie len na bezpečné váženie vášho úlovku, ale poskytuje bezpečný relax a oddych pre ulovenú rybu. Príkladom môže byť pretek, kedy čakáte na príchod rozhodcu. Z hľadiska materiálu a kvality máme veľmi dobré skúsenosti s vážiacim sakom od firmy Trakker – Sanctuary Retention Sling a Giants fishing – Weigh Sling Floating Luxury Camo XL . A v čom je podľa nás ich výnimočnosť?

Sanctuary Retention Sling je dostupný v troch veľkostiach (štandardná veľkosť, veľkosť XL a veľkosť XXL), čiže v dlžkách od 115 cm do 165 cm. Sieťka je z rýchlo schnucého materiálu a samozrejme sak je doplnený o štyri plaváky.

Weigh Sling Floating Luxury Camo XL je dostupný v jednej veľkosti a to konkrétne vo veľkosti 123 cm. Je krásnej maskáčovej farby. Plaváky ma uložené po celej dĺžke.

Spoločným doplnkom sú madlá, vďaka ktorým je vaša manipulácia jednoduchšia.

 

Podložky 

Vanička alebo klasická podložka? Viacero z vás si kladie podobnú otázku. Prevažne používam klasické podložky, oslovila ma samonafukovacia podložka Self – Inflating Crib. Vďaka tomu sú jej transportné rozmery len 64 x 20 cm.

Ak by som si mal vybrať vaničku, neváhal by som a siahol by som po vaničke Unhooking Mat Deluxe. Prakticky väčšina vaničiek má podobné vlastnosti. Zaujala ma jej kvalita a cena.

 

Jedna podložka, ktorá rozhodne zaujme je aj podložka Sanctuary Corral. Túto podložku využijú milovníci fotiek vo vode. Stabilitu zaručujú balóny s veľkým priemerom. Celá podložka je z polyestéru Heavy – Duty.

 

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »