Boilies Dr. Baits

Slovenská značka Dr. Baits sa vezie na vlne pekných úlovkov, už dlhšiu dobu a postupne sa stáva obľúbenou značkou kaprárov, ktorí siahajú po kvalite. Sortiment je rozdelený do šiestich príchutí v rade TOP LINE a ATRAKT LINE. Pre kaprárov, ktorí svoje lovné miesta vnadia vo väčšom množstve, je k dispozícií rada EKO s troma príchuťami.

TOP LINE a ATRAKT LINE

Boilies Big black krab 

Je priam stvorené na lov trofejných kaprov. Obsahuje až 70% rybích múčok z toho 15% tvoria živočíšne extrakty prevažne z kôrovcov. Chuť tohto mixu doplňujú fermentované ančovičky, ktoré v tomto boilies tiež majú vysoké zastúpenie. Boilies má prenikavú vôňu kraba s dodatkom esencionálnych olejov black pepper a asa foetida. Vhodné na všetky teploty vody, výborne výsledky s ňou boli dosiahnuté aj na bahnitom dne.

     

Boilies crayfish

Vyšiel na svetlo sveta zhruba pred 2 rokmi. Boilies prešlo testom na slovenkých zväzovkách, maďarských a českých vodách, kde si po celu dobu držal vysoký váhový priemer úlovkov – niet sa čomu čudovať kedže boilies obsahuje extrakty zo sladkovodného raka a výťažkov z morských a krillových extraktov. Spolu v suchej zmesi tvoria až 12% podiel. Crayfish obsahuje až 70% triedených rybých múčok , zbytok tvoria chuťové stimulátory a mliečne proteiny. Boilies ma jemnú vôňu po morských živočíchoch, a je tmavej az čiernej farby. Vhodné používať celý rok výhradne na lov trofojných kaprov.

      

Green pearl

Je boilies zložený s triedených rybích múčok s vysokým obsahom GLM extraktu.Samotný mix je unikátny vďaka použitiu rôznych druhov morských a sladkovodných rias, ktoré zároveň dodávajú boilies zelené sfarbenie.Mix je obohatený a tekuté zložky liquid kelp,liquid Glm v spojení s výnimočnou esenciou GLM od firmy CC Moore. Celkový podiel rybích múčok a živočíšnych extraktov dosahuje až 75 % . Tento boilies je vhodné použivať na štrkoviská s výskytom mušli. No osvedčil sa aj na vodách ako je Liptovská Mara a Zemplínska Šírava. Najlepšie na použitie je pri teplote vody nad 12°C.

     

Orange fire

tento boilies nepatrí medzi ovocné nàstrahy ako by ste si mysleli,ale je to boilies silno korenistý s ľahkým pod tónom cesnaku.Preto je to oheň medzi nàstrahami.Mà vysoký obsah pečenových výťažkov,robin redu,chilli,kvasnic a mix extraktov z morských živočichov.Spolu je v tomto mixe 50% živočišnych mùčok. Boilies je celoročne učinné, perfektné boilies na preteky!

 

Spice krill strawbery

je boilies do každej situácie, či idete na krátkodobú rybačku alebo cielene po veľkej rybe. Boilies obsahuje rozpustné rybie proteíny, enzymatické rybie múčky, vtáčie zoby a v neposlednom rade mliečne proteíny. Svoju nezameniteľnú chuť sme docielili kombináciou chilli, robin redu a sladidla talin, nhdc.

Boilies Squid-salmon

Je to vysoko proteìnovà zmes rybých mùčok ako sú red fish,peruánska olihňová múčka rozpustné rybie extrakty.Chuť mixu je mierne korenistà vďaka použitiu robin redu s pridanìm chilli výťažkov.Samotná vôňa boilies je veľmi zaujmavà a určite vhodnà na prechytanè lokality.Boilies je vhodné používať pri teplote vody nad 10°.

     

 

 

 

Najnovšie články