Umiestnenie na 3.mieste LRU-plávaná o putovný pohár primátorov miest Sabinova a Lipan

Tento krát som sa zúčastnil pretekov v rybolovnej technike LRU-plávaná o putovný pohár primátorov miest Sabinova a Lipan, kde ma pozval kamarát Tomáš ako parťáka, keďže sa chytalo v dvojiciach. Nevlastním nejakú super výbavu tohto druhu rybolovu, ale samozrejme nieje mi to ani cudzie, kedže asi každý z nás začínal touto technikou chytať ryby. Počasie nám však celkom prialo až na nečakané menšie letné prehánky.

Súťažiaci boli naozaj majstri svojho remesla,keďže chytajú Slovensku ligu, ale aj napriek tomu spolu so svojím parťákom sme sa snažili využiť naše rybárske schopnosti a spoluprácu, keď sme chytali ryby vo dvojici. V konkurencii s majstrami rybolovu na túto techniku sme si zachovali pokoj a trpezlivosť, aj keď sa situácia menila, keďže Tomašovi sa pri zdolávaní vypol pekný kapor, ktorý nas samozrejme zamrzel. Napriek náročným podmienkam sme nakoniec dosiahli pre nás úžasný výsledok a obsadili sme tretie miesto.

Bolo to pre nás dôkazom toho, že aj s takými to majstrami môžeme dosiahnuť úspech svojimi rybárskymi zručnosťami. Tieto preteky nám pripomenuli dôležitosť tímovej práce a odhodlania. Teším sa na ďalšie rybárske dobrodružstvá a nové výzvy, ktoré prídu.

”SLÁVA VÍŤAZOM ČESŤ PORAZENÝM.

Pre carpfishingtime.sk

Dušan Grega

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »