Tatranský kapor 3. ročník

V termíne 14-17.9.2023 sme sa mali možnosť zúčastniť tretieho ročníka Tatranského kapra, ktorý sa usporiadal na VN Vrbov. Rybník č.2 je s režimom CHaP slušne zarybnený kaprom, amurom a samozrejme sa v rybníku nachádzajú krásne šťuky a sumce.

Úvod preteku sa niesol v príjemnej atmosfére. Tu už musím spomenúť organizátorov preteku, lebo nenechali nič na náhodu a pripravili party stan, kde sme sa mohli schovať pred daźdivým počasím. Po vylosovaní a presunu na lovné miesto nasledovalo vybaľovanie a kŕmenie. Po odštartovaní preteku sme čakali na náš prvý záber, ktorý prišiel na Števov prút v noci. Ďalší záber prišiel o 10 ráno a my sme boli na priebežnom siedmom mieste. No od tohto momentu sme nezaznamenali žiaden výrazný záber. Sporadický píp nás motivoval a s kŕmením sme neprestávali, nakoľko aktivita nebola taká akú sme čakali. Kŕmenie sme postavili na mixu boilies od Pirko baits a MK baits s pridaním partiklu.

Celkovo musíme vyzdvihnúť prácu organizátorov, ktorí sa o každého pretekára perfektne postarali doslova od A po Z. Cien bolo dostatok a ušlo sa niečo pre každého pretekára. Okrem nich sme mohli spoznať aj víťazov preteku z vedľajšieho miesta. Bolo super sledovať ich boj o prvé miesto. Dokonca sme sa aj perfektne nasmiali. 

Snáď sa nám podarí zúčastniť sa tohto preteku opäť o rok. Na záver držíme palce každému sponzorovi, organizatorovi a účastnikovi tohto preteku, boli ste všetci super.

Pre carpfishingtime.sk

Maťo, Števo, Tomáš

Najnovšie články

Lovné miesta

V rámci príprav sme odkontrolovali jednotlivé lovné miesta, ktoré sú v poriadku a nás čakajú ďalšie prípravy na pretek. Lovné miesto 1 Lovné miesto 2

Čítať »