Štýl pri vode s Caprstylom

Minulý rok sme písali o skúsenosti s oblečením značky Carpstyle. Chlapci nezaspali na vavrínoch a aj tento rok priniesli niečo nové, viac možností a samozrejme kvalitu.

„Living on the bank“  to je posolstvo kolekcie, ktorá je úžasná.

No a o čo všetko ide?  Zosumarizujme si čo bolo a čo sa zmenilo. Počas roka 2017 ste si mohli zakúpiť trička, mikiny, tepláky či dokonca moderné snapy. Mnohí z vás si povie , že na tom sa už nedá nič vylepšiť. Z mojho pohľadu je móda pri vode čoraz viac našou súčasťou.

Preto som bol po prvom obzretí sa noviniek milo prekvapený. Zaujala ma použitá farebná kombinácia na mikinách, prepracované logo a zaujímavé vychytávky (bočné vrecko). Ináč po nosení musím povedať, že materiál je iný ako na modeloch z roku 2017, no je príjemný. Mikina nestráca farbu a “ nežmolkuje “ ani po viacerých praniach.

 

K tejto mikine je možné doladiť aj tepláky, ktoré sa dajú zakúpiť aj samostatne.

Veľmi dobre sa podarili nové modely snapov. Predchvíľou som spomenul farebnú kombináciu. No pozrite sa na ne, ktorý je krajší?

Ano viem ťažká otázka, no ja som si vybral farebné prevedenie „Green Forest“. Okrem tohto prevedenia máte k dispozícií aj bordový snap. Nezabudlo sa ani na fanúšikov trucker modelov.

Ináč koľkí z vás si vychutnáva po nahodení kávu či teplý čaj. Ja kávu zbožnujem, no a čo by ste povedali na hrnček s logom Carpstyle pri vode? Áno aj na to sa myslelo. Sú to drobnosti, ktoré potešia. Okrem hrnčeka si máte možnosť zakúpiť nálepky a poviem vám, že to nie je všetko. Zverejnená bola najbližšia novinka a to sú slnečné okuliare.

Ja som si značku Carpstyle obľúbil a vždy sa teším, čo opäť chlapci vymyslia.

 

Galéria

 

 

 

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »