Skúsenosť s ATTS UNDERLIT WHEEL

Po dlhom zvažovaní som sa rozhodol pre zmenu signalizátorov. Obľúbené Flajzari som zamenil za ATT a očakával som kedy si s nimi zájdem k vode. Dnes po roku používania túto zmenu neľutujem. Vráťme sa ešte mojej zostavičke, pre ktorú som sa rozhodol.

Keďže sa signalizátori záberu kupujú jednotlivo rozhodol som sa pre model Underlit Wheel s modrým, zeleným, červeným a bielym záberovým kolečkom. Dilemu som mal ohľadne príjmača. Deluxe receiver vs. V2 receiver a samozrejme zháňanie informácií, ktorý bude pre mňa výhodnejší.

Deluxe receiver

Dôležitým pre mňa bol dosah, ktorý ponúka. A v tomto smere sa bavíme o dosahu cez 200 m. Samozrejme pri ďalekých vyvážkach vám to veľmi nepomôže, no pri klasických rybačkách na štandardných štrkoviskách  som už túto možnosť využil. Deluxe receiver je dizajnovo trošku odlišný. Má krátku anténku práve pre spomenutý zvýšeny dosah. Oproti klasickému V2 receiveru je možné dvojité programovanie na kanál. Spoločné vlastnosti príjmačov sú hlavne extrémna vodeodolnosť, nastavenie tónu a hlasitosti.

ATT Underlit Wheel

Začnem hneď vlastnosťami, ktoré ma zaujali. Rozmerovo a dizajnovo ide o „jednoduchý“ vzhľad bez zbytočných tlačidiel a funkcií, ktoré je potrebné nastaviť. Jednoducho ho vyberiete z púzdra a to je všetko. Tým, že signalizátor nemá zabudovaný reproduktor, šetríte životnosť baterky. Ale pozor, nikdy si nesmiete zabudnúť príjmač doma. Samozrejmosťou je taktiež vodeodolnosť, ktorú poskytuje spomenutý dizajn. Je potrebné spomenúť aj možnosti dokúpenia si doplnkov k týmto signalizátorom. Môžete si zakúpiť náhradné kolečko s iným množstvom magnetov, alebo náhdarné diely.


Celkovo som si za celý rok používania tento môj set obľúbil, pretože sa môžem spoľahnúť na jeho funkčnosť. Zároveň ide o dlhodobú investíciu, ktorá sa v konečnom dôsledku vráti.

Všetky doplnky k ATT nájdete na stránke www.hobby-g.com.

Pre carpfishingtime.sk

Martin Horvat

Najnovšie články

Ďalšia vydarená rybačka

Ahojte, práve som absolvoval rýchlu 24 hodinovú vychádzku na Svitské kaprové Jazero. Keďže som tam chytal prvýkrát nemal som veľké očakávania ale opak bol pravdou

Čítať »