Rybársky Feeder Pretek na Rieke Hornád: Umiestnenie na 4. mieste v sektore

Rybárstvo je nielen o relaxácii, ale aj o súťažení a zdolávaní výziev. Nedávno som sa zúčastnil rybárskych feeder pretekov, ktoré sa konali na rieke Hornád v horúcom letnom počasí. Bola to skúsenosť,ktorá má naučila opäť niečo nové a snáď má to posunie dopredu. Suťažilo sa podľa pravidiel LRU feeder. Slnko do slova pálilo, teplota ukazovala na teplomery 35,5 °C no pod slnečníkom a pravidelným pitným režimom sa to dalo ako tak vydržat.

Rieka Hornád pod hladinou ukrýva rôzne druhy rýb, našim cieľom ich uloviť. Horúce počasie nám to vôbec neuľahčovalo. Ale aj napriek tomu ryba celkom spolupracovala. Mohlo to dopadnúť lepšie ale aj horšie 😉. Po 5-tich hodinách napätia a intenzívneho rybolovu som sa v sektore umiestnil na pôsobivom 4. mieste. Je to pre mňa určite úspech, keďže preteku sa zúčastnilo kopec špičkových pretekárov, ktorý chytajú ligu feeder technikou. Radosť zo súťaže a zvládnutie daných podmienok má určite posilnili.

Na záver ešte by som dodal že rybárske preteky feeder na rieke Hornád v horúcom počasí bol skvelým zážitkom. Nielenže som si vyskúšal svoje rybárske schopnosti, ale spoznal som aj nových ľudí. Umiestnenie na 4. mieste ma motivovalo na ďalšie zlepšovanie a súťaženie v budúcnosti.

Pre carpfishingtime.sk

Dušan Grega

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »