Rozprávkové finále Lifefish Cup Október 2019 – Jasov

Po semifinálovom postupe z tretieho miesta, sme na rybník išli s cieľom, dostať sa na stupeň víťazov.

Po losovaní lovných miest (my sme miesto nelosovali, brali sme čo nám zostalo) sme verili, že 4ka nám prinesie šťastie. Už moja manželka predpovedala, že to bude dobré a v prvej trojke určite skončíme. Po štarte pretekov, som behom 15 minút, dostal dve jazdy, žiaľ, zásek bol pri oboch záberoch naprázdno.

Nasledovala výmena montáži. Mimicry fluocarbonové Dčko a na ňom boilie screw. Od tohto momentu, kolotoč záberov neustal. Marekovi prišla prvá ulovená ryba pretekov o váhe 9,80kg.

     

Zdolávali sme kaprov prevažne k večeru, v noci a skoro ráno. Prišiel nám aj poledňáček o váhe 12,76kg čo bol aj náš najväčší kapor. Keďže ostatné teami nebodovali, v polovici pretekov sme viedli s náskokom 50kg. To sme už ostali leadrami do konca pretekov.

     

S cieľom pokoriť hranicu 100kg, sme makali až do úplného konca. Sen sa stal skutočnosťou a my sme obsadili celkové 1.miesto s váhou 104,17kg. Krásny pretek, v krásnej jesennej prírode, pod Jasovskými dubinami, nám ešte dlho zostane v pamäti. Veľká vďaka Marekovi, bol skvelým parťákom.

Ďakujem aj organizátorom, boli ste všetci skvelý.

Jozef Dodi Spielvogel

 

Galéria:

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »