5.ročník GIANTS FISHING Carp Cup 2020

Miesto konania pretekov : štrkovisko Veľký Cetín

Termín pretekov je 26.-29.10.2020 (pondelok-štvrtok)
Maximálny počet prihlásených teamov je 28.

Preteky sú teamové, 72 hodinové, na preteky sa odosielajú prihlášky vopred a štartovné sa uhrádza pred pretekmi na účet (platí pre všetkých účastníkov)
Štartovné za team : 290Eur / štartovné je nutné uhradiť najneskôr do 31.1.2020.

Štartovné sa posiela na č.účtu : IBAN SK2811000000002930190356, VS (variabilný symbol) : 4 a do poznámky dajte prosím názov teamu (napr.CT MEGA KAPOR) , DAKUJEME.
Termín uhradenia štartovného je maximálne do 31.1.2020 (po tomto termíne budú automaticky oslovení náhradné teamy), ale vzhladom na obrovský záujem odporúčame štartovné uhradiť hneď po prihlásení, totiž teamy budeme zapisovať podľa prijatých úhrad.

Kompletné propozície nájdete TU!

Prihlásené tímy:

Poradie Názov tímu Pretekár Pretekár Pretekár
1 Team Maximus Baits Lukáš Kukol Petr Dohnálek
2 NGT team Jan Grufik Jaroslav Poljak
3 Mikbaits SK/CZ Premysl Prichystal doplniť
4 Amino Mix CT Jan Bolfík František Piškula
5 Carp team devil 1 Jaroslav Miko Michal Kalmár
6 Mix Carp Team Peter Beňka František Jurkovič
7 Team Bonobo Zdeno Pavúk Stanislav Petrovič
8 Carp team Jarky Petr Horak Radek Zeleny
9 Tittus baits Dušan Šišmiš Terézia Šišmišová
10 Nahod.sk Carp Team Matej Lipták Lukáš Valenta
11 Hanako Carp team Lukáš Zbojek Peter Majerník
12 FT Levárky David Vavřík Ľubomír Hajdin
13 Crazy CT Balász Csicsola Frantisek Czafik
14 M&M fishing team Miroslav Ralbovský Mirka Ralbovská
15 Solidcarp team 1 Róbert Schwarzkopf Roman Danišek
16 Starbaits SK  Ľubo Žabčík Richard Ježík
17 My carp Jan Hajek Pavel Salsa
18 BB Carp Team Jakub Benedek Tomáš Benedek
19 Carp team devil 2 Stefan Friedrich Vladimir Hujsa
20 Dobrodruhovia Albin Michalica Vladimír Smažák
21 RV 73-76 Gabriel Lapšanský Ján Šipoš
22 RFC1 Marek Kubíček Milan Šiatkovsky
23 RFC2 Rudolf Strižinec Marek Šišan
24 R&P carp team Rudolf Kedžuch Pavlína Kedžuchová
25 Mr. Baits Adam Turček Štefan Rajčan
26 Kaper Team Peter Erdelyi Rastislav Šabo
27 Energy Carp Team SK František Szabó ml. László Silling František Szabó st.
28 Viper Carp – Západ Ľudovít Michálek Ján Fialka

Najnovšie články

Lovné miesta

V rámci príprav sme odkontrolovali jednotlivé lovné miesta, ktoré sú v poriadku a nás čakajú ďalšie prípravy na pretek. Lovné miesto 1 Lovné miesto 2

Čítať »