Prvý tohtosezónny úspech – Martin Ivan

Presne pred týždňom som si konečne otvoril môj tohto sezónny účet na malom štrkovisku. Boli sviatky a tak to aj pri vode hneď z rána vyzeralo.

Rybárov bolo na jazere fakt veľa a keďže takéto situácie neobľubujem mal som v pláne to vzdať a ísť domov. Mal som sa však stretnúť s kamarátom a tak som nakoniec našiel miesto kde bol relatívne kľud. Jednu udicu som hádzal na voľnú vodu a druhú pod vŕbu ktorá visela nad vodou.

IMG_4769

Tej druhej som dával najväčšie šance. Hrana a štrk kde voda padala z 1 metra do 2,5 metrovej hĺbky bola jasná voľba. Po 2 jalcoch sa konečne ukázali aj kapríky. Najväčší mal 7,5kg a spravil veľkú radosť. Radosť bola o to väčšia keď sme sa na konci dňa dozvedeli, že ako jediným na jazere sa nám podarilo niečo chytiť.

IMG_4814

Chytal som na red one-ko s black pepper esenciou a na háčik som vešal malé pvačko z nadrvených boilies.
Robovi z LC ďakujem za rybačku a pekné fotky 😉

 

 

Fotky:

Najnovšie články

Vydarená jarná výprava

Naša prvá tohtoročná rybačka mimo Košického Carp Marathonu viedla na štrkovisko Krásna. Miesto sme mali vytipovane a dúfali sme, že bude voľné. V piatok poobede

Čítať »

Priebeh preteku

23.4.2023 Vylosované lovné miesta Začali sme losovaním. Nasledoval presun na lovné miesta a momentálne sa tímy pripravuju na kontrolu povinnej výbavy. Prvá bodovaná ryba preteku

Čítať »