Prút Trakker Defy

Počas minulého roku firma Trakker prišla na trh premierovo s prútmi. Po úvodných okukávačkách na výstave a konzultácií s mojim kamarátom Milošom Švihoríkom, som sa rozhdol, že si tieto prúty zadovážim. 

Vybral som si model Defy a konkrétne verziu 12ft v 3lb verzii. Po roku využívania teda môžem hneď na úvod zhodnotiť, že prechod na túto značku neľutujem.

              

Tieto prúty sú vyrobené z uhlíkových japonských vlákien Toray. Vzhľadovo má prút vhľad „otočeného karbonu“ a to dodáva prútu štýlový vzhľad. Sedlo navijáku je osadené kvalitným Fuji DPS, takže na prút osadíte širokú škálu navijákov. Full- Shrink rukoväť má jemne rozšírenú spodnú časť, mne osobne to vyhovovalo pri nahadzovaní, pretože som sa mohol do prútu viac oprieť. Keď som pri nahadzovaní prút sa mi na začiatku zdal „mäkky“, ale po pár náhodoch som práve túto jeho vlastnosť veľmi ocenil. 

Je to aj vďaka 50mm navádzaciemu očku a samozrejme tým, že očka na prúte su zirkónové a trenie, ktoré vzniká je relatívne nízke. 

A čerešničkou tohto prútu je jedná drobnosť vzhľadového charakteru, ktorá sa mi veľmi páči. A tou je samotný názov prútu, ktorý je farebnosťou prispôsobený farbe celého prútu. 

Tieto prúty sú dostupné vo viacerých verziach: 

  • 10ft vo verzii 3 a 3,5lb
  • 12ft vo verzii 3 a 3,5lb 
  • 13ft vo verzii 3,5lb

 

Eshop

www.nikl.cz

www.prekaprarov.sk

 

Video

 

Najnovšie články

Lovné miesta

V rámci príprav sme odkontrolovali jednotlivé lovné miesta, ktoré sú v poriadku a nás čakajú ďalšie prípravy na pretek. Lovné miesto 1 Lovné miesto 2

Čítať »