Novinky Trakker – kolekcia jeseň/zima 2018

V piatok 7.9.2018 zverejnila značka Trakker svoju kolekciu jeseň/zima pre rok 2018. Osobne som si už pred týmto zverejnením všímal aktivitu na sociálnych sieťach. Neúplne fotky, ktoré naznačovali, že bude opäť z čoho vyberať.

Pár vecí ma prekvapilo, pár bolo takých, ktoré som aj očakával. No poďme nato!

Oblečenie

Začnem tým, čo značke Trakker chýbalo a dočkali sme sa. Je to funkčné oblečenie, ktoré sa využije počas už chladnejšieho jesenného počasia. Využívať zimný komplet nieje všetko, je potrebná aj kvalitná základná vrstva. Trakker prináša dve novinky a to je Two Piece Undersuit a Reax Base Layer. Funkciou týchto dvojdielných vrstiev je zanechať naše telo v teple aj pri nižších teplotách.

Ďalšou novinkou sú aj čapice, ktoré si myslím, že splnia svoju úlohu a doprajú nám teplo tam kde má. Zaujímavosťou je model Base XP- Hat. Príde mi troška zábavnejšia,ale naopak model Booble Beanie sa mi hrozne páči.

 

 

Tašky 

Séria tašiek, ktoré využijú rybári, ktorí chcú mať pri rybačke všetko na jednom mieste. Áno pri kratších rybačkách sa to dá. Pretože do 13 a 17 litrová verzia tašiek poskytuje dostatok úložneho priestoru pre vaše vedro s nástrahami, či krmením. Kapsy pre dalšie potrebné veci, ktoré nesmú pri vode chýbať. Zaujímavá je aj vrchná a spodná časť tašky. Spodná je už štandardne z materiálu, ktorý zabráni navlhnutiu tašky. Vrchná časť umožní bezproblémové sadnutie si na tašku, zaujímavé riešenie.

Peračníky

Konečne miesto, kde si môžem uložiť všetko potrebné na výrobu montáži. Predchádzajucí model bol super, no chýbala mi časť, kde si už hotové montáže môžem odložiť. NXG Combi Rig Pouch je organizér, ktorý si hneď obľúbim. Skladá sa z dvoch častí, do jednej sa uloží všetko na výrobu montáži a samotné montáže, no a druhá časť obsahuje ďalší úložný priestor pre bižutériu a časť, ktorá poslúži hlavne priaznivcom lovu na zig rig. Pomocou suchého zipsu sú v tejto časti uchytené kotúče, na ktorých bude všetko pripravené.

                 

 

Vozík

Tak niečo, čo ja osobne nevyužijem. Ale tu je vidieť ako sa kaprárina mení v tejto oblasti. Dizajnéry majú zjavne toho veľa odvozeného. Nezabudli na maximálne využitie a poskladať doslova všetko na jeden vozík bude hračka. Upútalo ma riešenie pripevnenia lehátka v prednej časti. Celkovo pri pohľade na naložený vozík konštatujem, že organizovane využitý každý priestor uľahčí presun na nedostupné lovné miesta.

 

Noviniek je viac, ja som vybral tie, ktoré ma zaujali najviac. Všetky novinky nájdete na oficiálnej stránke tejto značky. Podľa informácií, ktoré mám, u nás budú dostupné už o mesiac.

Tak čo, vybrali ste si niečo?

Oficiálna stránka tejto značky:

https://trakkerproducts.co.uk/fishing-gear/new-gear/

Kompletný sortiment značky Trakker nájdete aj na stránke:

https://www.nikl.cz/v73-trakker-products.php

 

Galéria noviniek:

 

 

 

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »