Nové štýlové okuliare Carpstyle

Keď som prvýkrát videl návrh nových okuliarov od značky Carpstyle, hneď sa mi zapáčili. Čo som však nečakal bol fakt, že tieto štýlové polarizačné okuliare sa vypredajú tak rýchlo.

Ak by to bolo raz, tak ešte to pochopím no 3 krát vypredať zásoby len potvrdzuje fakt, že Carpstyle sa stáva nadčasovou značkou nie len u nás, ale aj v zahraničí. Spomeniem krajiny ako Maďarsko či Francúzsko. Poďme teda k samotným polarizačným okuliarom.

Je možné si vybrať z dvoch typov. Klasický a moderný vzhľad, odlišujú sa v tvarovom prevedení. Rám okuliarov je vyrobený z prírodného dreva a nápisom Carpstyle za použitia už štandardného fontu písma.

O tieto kúsky je aj postarané, pretože v cene je aj praktický obal, ktorý zabráni ich poškodeniu.

Z môjho pohľadu nás čakajú príjemné „trendy“ obdobie kvalitnej slovenskej značky, ktorá už ak nie teraz, ale časom určite bude príjemným konkurentom top značiek v európe.

Okuliare si zakúpiš na:

https://carpstyle.eu/sk/produkt/slnecne-okuliare-i/

 

https://carpstyle.eu/sk/produkt/slnecne-okuliare-ii/

Galéria:

Najnovšie články

Vydarená jarná výprava

Naša prvá tohtoročná rybačka mimo Košického Carp Marathonu viedla na štrkovisko Krásna. Miesto sme mali vytipovane a dúfali sme, že bude voľné. V piatok poobede

Čítať »

Priebeh preteku

23.4.2023 Vylosované lovné miesta Začali sme losovaním. Nasledoval presun na lovné miesta a momentálne sa tímy pripravuju na kontrolu povinnej výbavy. Prvá bodovaná ryba preteku

Čítať »