Novinky Starbaits 2019 – nádväzcový materiál

V nedávnom článku o novinkách značky Starbaits pre rok 2019 vám Ivan Fabián rozprával aj o technických novinkách. Konkrétne prezradil aj to, že pre rok 2019 sa na trh dostane nový nádväzcový  materiál. Na stránke Starbaits CZ&SK  boli už tieto novinky zverejnené a my vám ich prinášame v tomto súhrne.

Šnúrka X-WRAP

Je to stužená šnúrka s mäkkým odstrániteľným povlakom pre ľahké vytvorenie kombinovaných montáží. Husto spletaný materiál ju robí pevnou a odolnou i v náročných terénoch. Vďaka mäkkosti výborne kopíruje dno. V ponuke je v 25lb a 35lb verzii.

 

Šnúrka X-WRAP Stiff

Je vyrobená z husto spletaných pevných vlákien a potiahnutá ľahko zťahovateľným poťahom. Je odolná v náročných terénoch a vďaka svojej tuhosti je výbornou voľbou pre montáže používané pri nahadzovaní. V ponuke je v dvoch variantách 25lb a 35lb.

 

Šnúrka Soft – X

Mäkká a zároveň veľmi jemná šnúrka vhodná pre jemné montáže, pre kombinované montáže s fluorocarbonom, pre rybolov v nánosoch bahna, pre lov opatrných rýb. V ponuke je 25lb a 35lb.

 

Šnúrka Granit X

Táto šnúrka je husto spletaná, hnedej farby, vhodná do náročných terénov. Je nástupkyňou už končiacej obľúbenej Granity.

 

ZDROJ: Starbaits CZ&SK (facebook)

Galéria:

 

Najnovšie články