Novinky od Pirko Baits

Sériu noviniek zverejnil aj slovenský výrobca boilies Pirko Baits. Keď vznikla myšlienka založiť Pirko Baits Slovakia bolo cieľom Andreja Kochana zostaviť kompletný program pre rybárov, ktorí sa zameriavajú na športový rybolov a chcú chytať kapitálne kapry. Neustály vývoj priniesol svoje ovocie v podobe nových príchuti. Poďme si teda zhrnúť o aké novinky ide.

POP UP boilies

Andrej Kochan:

„Vizuálne atraktívne, pachovo neodolateľné, nigerom obohatené ,,popky“ z našej dielne si získali obľubu u rybárov veľmi rýchlo a som rád, že som sa vydal cestou vyrábať ich zo základných mixov s úpravou na také, aké som chcel, a nie prekupovať hotové od veľkovýrobcov a iba ich neparfémoval. Dostupné v priemere 16 mm a 20 mm.“

Nové príchute: Butyric Acid, Chilli, Mušľa

Method Mix

Veľký pomocník pri love kaprov pri kratších vychádzkach alebo pre naštartovanie rybárskeho miesta. Jeho zloženie sa podobá boilie mixom, ale je výrazne hrubší pre lepší rozpad vo vode. Úlohou method mixu je vytvorenie lákavého zákalu, odovzdanie potravinového signálu do vodného stĺpca a stiahnutie rýb do nášho loviska.

Príchuť: Škorica

Boilies Nut base mix

Už ako názov napovedá, táto zmes je plná orechov a obsahuje vysoké množstvo sacharidov a vitamínov. Obľúbia si ho predovšetkým vyznávači sladkých vôní. Absolútne vyvážená chuť mletých orechov doplnená o kombináciu aróm : Banán a Biela čokoláda, Javor, Kokos a Krill, Škorica.

Dipované boilies Nut base mix 

Poriadna dávka dipovaného boilies? Tak to ste na správnej adrese u PBS!!! 500ml dózu nikde inde za takmer rovnakú cenu ako u iných značiek nenájdete. Na príležitosť rýchleho rybolovu alebo pretekov, vhodná nástraha ku klasickému kŕmeniu s boilies danej príchute alebo pri kŕmení partiklom a peletami.

Príchute: Banán a Biela čokoláda, Javor, Kokos a Krill, Škorica.

Dip Nut Base Mix

Zloženie našich dipov nie je iba glycerol, farba a aróma. V jednotlivých druhoch sú použité tekuté potravy a extrakty rovnako ako v základnom boilies, preto sa dobre viažu na boilies. Obľúbia si ho predovšetkým vyznávači sladkých vôní. Absolútne vyvážená chuť mletých orechov doplnená o kombináciu aróm Banán a Biela čokoláda, Javor, Kokos a Krill, Škorica.

Rozpustné boilies

Vyhoveli sme vašej žiadosti o rozpustné boilies a do ponuky zaraďujeme atraktívne boilies v kilovom balení. Ďalším prekvapením je, že v 1kg balení nájdete mix 20mm boilies (750g) a 24mm boilies (250g), takže budete pripravený na každu situáciu. Rozpustné boilies Pirkobaits sa vyrába v našich obľúbených príchutiach a tak ho môžete kombinovať s klasickým boilies, peletami i partiklom.

Obaľovacie cesto

Obaľovacie cesto pre zvýšenie pachovej a chuťovej stopy boilies alebo inej nástrahy. Pasta obsahuje účinné látky, ktoré sa pozvoľna uvoľňujú a vytvárajú drobný zákal okolo nástrahy. Navyše obsahuje aktívne častice, ktoré pracujú okolo nástrahy alebo pomaly stúpajú vodným stĺpcom. Naša konzistencia pasty umožňuje jednoduché obalenie nástrahy a dobre na nej drží. Nejedná sa o klasické cesto na boilies, ale o naozaj cielene vyrobené cesto, ktoré je ideálne plastické a vo vode funkčné.

Všetky novinky sú dostupné na eshope Pirko Baits

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »