Naša zástavka v srdci Holandska

Zdravím fanúšikov Carpfishingtime.sk
Máme za sebou štvordňovú rybačku na malej vode v parku v srdci Holandska v meste Alphen aan den Rijn. Dva dni pred začatím sme miesto chodili predkrmovať mixom peliet a boiliesu. Začali sme utorok podvečer, pripravili si kemp a lov mohol začať.
Prvú noc niečo okolo pol noci prichádza prvý záber na Marekovu udicu z pravej strany v blízkosti stromu prevýsajúceho ponad vodu  a v podložke už máme  krásneho lysca o vahe 7,2kg, ktorý nám zabral na príchuť ananas s ananasovou popkou na jednoduchú montáž na panáčika. Okolo štvrtej prichádza druhý záber, razantná jazda na Marekovu druhú udicu s tou istou montážou ale príchuť salty squid a ružová popupka z hlbšej vody približne v strede jazierka a my sa už tešíme z druhého lysca o váhe 7.4kg.
                          
Zvyšok noci bol už kľudný a Tomášove udice ostali bez záberu. Zábery prichádzali hlavne v noci,  pocas dňa sme nedokázali vyprodukovať žiadny záber. Druhá noc bola o dosť kľudnejšia, zo stredu prichádza jediný záber  noci na Tomášovu udicu, na ktorej je opät tá istá montáž no boilies krill s ružovou popup tej istej príchute no rybu sme nedokázali zdolať.
                     
Pôvodne sme mali chytať iba 3 dni,  no utrhnutá ryba nás namotivovala na toľko, že sme si chceli napraviť renomé a ostali sme další deň. Ako aj po iné dni sme boli bez záberu no niečo okolo tretej v noci prichádza záber a Tomáš už zdoláva 3 rybu. Bol to opäť bojovný lysec o váhe necelých 10kg. Koniec koncov bolato úspešná rybačka s peknými úlovkami.
Za Carp Team Iron Tomáš a Marek.

Najnovšie články

Sponzori preteku

Predstavenie sponzorov preteku. Sektor Individuálne ceny Prvý ulovený kapor nad 10 kg Wild Carp Baits www.wcb.sk Posledný ulovený bodovaný kapor Úlovky z košických vôd FB:

Čítať »

Online registrácia na pretek

Váš záujem zúčastniť sa preteku potvrdíte vyplnením online formulára. Možnosť prihlásiť sa na pretek je do 30.12.2022. Po odoslaní vyplneného formulára vám príde potvrdzujúci email.

Čítať »