Na návšteve v Brestove

Začiatkom augusta som vybehol s rodinou na sukromný rybník v Brestove. Dôvodom bola účasť mojej najmenšej rybárky a to si vyžadovalo aj ubytovanie, ktoré areál Pohody poskytuje.

Celý areál je stvorený pre takéto rodinné rybačky, pretože okrem chytania rýb areál poskytuje kvalitné ubytovanie, reštauráciu a detské ihriská. Personál je v pohode, vždy sa snaží poskytnúť ubytujúcim komfort a zabezpečí všetko.

Prostredie poskytuje príjemný chládok aj počas týchto horúcich letných dní, nakoľko sa areál nachádza v lese.  Pravidelne vykosená tráva, všade koše poskytujú na naše pomery čisté prostredie, čo považujem za veľké plus.

Po príchode som si rozložil veci na „dolnom rybníku“ a po osviežení v podobe jedného čapovaného som začal s lovom. Keďže teplota atakovala 35 stupňov zvolil som boilies  Kill Krill, ktoré je práve pre takéto počasie ako stvorené. Montáž som doplnil pripravenou PVA – čkou so stick mixom. Zábery mi prichádzali až po 17 tej hodine a podarilo sa mi chytit zopár kaprov. Tie najväčšie ryby,  ktoré plávu v tomto rybníku mali tentokrát šťastie a odolali mojim nástrahám. Najväčší zdokumentovaný kapor váži viac ako 16 kg.

Pre takéto rodinné rybačky odporúčam tento areál, v ktorom je možnosť lovu na dvoch rybníkoch s výmerov 1,6 a 1,8 ha. Rybníky sú pravidelne zarybňované a okrem kaprov sa v rybníkoch nachádza osádka amurov, zubáčov, šťúk či tolstolobikov.

Galéria:

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »