Katran Synapse Wild Carp

Priznám sa, že produkty Katran som začal používať 3 roky dozadu. Spočiatku ma oslovili spletané šnúrky, ktoré mi vyhovovali pri tvorbe mojich nádväzcov a neskôr som si natočil na navijáky aj vlasce.

Mojim obľúbeným bol vlasec Eclipse a Neon, tento rok prišiel Katran s vlascom pod označením Wild Carp. Tento vlasec bol vyvinutý pre lov v ťažkých podmienkach, napríklad na riekach.  Výhody vlasca ocenia aj rybári pri ďalekých vyvážkach. Prieťažnosť vlasca je pri podobných priemeroch iná.

Ďalšou výhodou je použitie anti – abrazívného náteru, ktorý chráni vlasec proti poškriabaniu. Spomínal som v úvode, že vlasec je určený pre lov v ťažkých podmienkach. Príkladom je lov na riekach, kde práve tie najkrajšie kúsky kaprov sú v prekážkach a my ich v tejto blízkosti lovíme.

Sú dodávané v priemere 0,305 (1000 m), 0,325 (1000 m) a 0,365 mm (800 m) a balené sú v praktickom kovovom púzdre. Tento vlasec tmavozelenej  farby som skombinoval so šokovkou Brutal, ktorá je tiež tohtoročnou novinkou.

 

Cena vlasca: 15,50 €

Link na eshop:

http://www.mikadoshop.sk/tovar/synapse-wild-carp-katran-0-328mm-1000m

Galéria:

 

 

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »