Mr.Fishing Method Feeder Cup našim pohľadom

Tento rok nás milo prekvapil telefonát majiteľa predajňe Mr.Fishing Róberta Marineca s ponukou byť mediálnym partnerom preteku, ktorý organizuje na miestnej vode s režimom CHaP. Po vzájomnom stretnutí boli naše predstavy spolupráce rovnaké. Tým pádom sme sa mohli pustiť do príprav na samotný pretek, ktorý bol zameraný na lov method feedrovou technikou.

Mr.Fishing Method Feeder Cup bol zabezpečený do detialov, ráno pretekárov čakali spoločné raňajky a následne prebehlo Robove privítanie pretekárov a následne losovanie lovných miest.

      

Tým, že jazero je rozdelené do dvoch častí, losovanie prebehlo v dvoch kolách. Pretekári si vylosovali najpr lovné miesto pre prvý deň a následne lovné miesto pre druhý deň. Aby boli tieto miesta férové, každý tím nemohol chytať dva dni posebe na rovnakom jazere. Bolo to férové a nik sa nemohol stažovať.

V úvodných minutách si jednotlivé tímy pripravovali na svojich lovných miestach a následne prebiehalo vnadenie a príprava nástrah. Počas teplého dňa sa mohli pretekári osviežiť vo výčape a ako bonus im bol pripravený guláš. Takže pitný režim bol zabezpečený organizátorom. Večer každého pretekára čakala upečená klobáska a posedenie, kde prebiehali rôzne debatky o priebehu preteku, úlovkoch a pod.

Nasledujúci deň sa niesol v znamení úlovkov už vytúžených kaprov, ktoré presahovali 5kg hranicu a priebežne výsledky sa doslova menili každým telefonátom súťažiacých tímov.

      

Čo sme si mohli všimnúť z nášho pohľadu bola snaha o vytvorenie atraktívneho preteku nielen po finančnej stránke, ale aj po stránke cien. Každý zúčastnený si odniesol malú pozornosť a samozrejme najväčšie ceny čakali na výhercov. Len pre zaujimavosť, prvé miesto si odnieslo vecné ceny v hodnote odhadom za 300 eur, čo vôec nieje zlé.

Z nášho pohľadu túto akciu vnímame pozitívne a kedže sme dohodnutý na spolupráci aj na jesennom kole, tešíme sa opäť na atmosféru z preteku Mr.Fishing Method Feeder Cup.

Propozície na tento pretek nájdete na strránke usporiadateľa www.mrfishing.sk

a samozrejme aj na našej stránke v časti Method Feeder Cup    , prípadne na fb stránke Mr.Fishing Method Feeder Cup 

Atmosféru jarného kola si môžete vychutnať zhliadnutím videa:

 

 

 

 

Najnovšie články