Kŕmne boilies za rozumnú cenu

Každý kaprár zažije počas sezóny výpravu, kedy je potrebne svoje lovné miesto „zasypať“ kŕmným boilies. Sú to výpravy na veľkých vodách, alebo tak ako sa stalo mne na mojej novembrovej výprave, ryba proste žerie a zábery prichádzajú v pravidelných intervaloch.

     

Sú to perfektné momenty, kedy ani neviete ako a k montáži putuje väčšie množstvo boilies. Kŕmiť vami obľúbenou príchuťou môže spôsobiť finančne náročnú rybačku. Preto v takýchto prípadoch siahnem po ekonomickejšom riešení v podobe mojej obľúbenej korenistej príchute. Z môjho pohľadu je to jedna z najlepších kombinácií ku každému boilies pod háčikom.

Economic Feed Chilli Spice sú ľahko stráviteľné no zároveň atraktívne, čo spôsobí na vašom kŕmnom mieste doslova masaker. Opäť pripomínam, je to len moja skúsenosť, no doprajem ju každému.

S prípravou nestrácam veľa času. Kŕmne boilies maximálne zalievam boostrom, no nie vždy. Vrátim sa ešte k štruktúre. Ak si boilies rozpolíte uvidíte, že boilies neobsahuje len múčky. Nájdete tam aj rôzne častice, ako je napríklad vtáči zob a mnoho iných prísad.

Tento boilies je dostupný v priemere 20 a 24mm, pričom sa bavíme o cene 5,45 € za 1 kg balenie a 23,49 € za 5 kg  balenie. Pomer cena vs. kvalita robí z tejto ekonomickej rady doslova cenovú bombu na našom trhu.

Boilies nájdete TU

Pre carpfishingtime.sk

Martin Horvat

Najnovšie články

Ťažký boj na štrkovisku

Minulý týždeň sme absolvovali výpravu na štrkovisku neďaleko Košíc. Naše lovné miesto sme mali vopred vytipované. Po úvodnom dni chytania sme dostali aj prvé pípance,

Čítať »

Tatranský kapor 3. ročník

V termíne 14-17.9.2023 sme sa mali možnosť zúčastniť tretieho ročníka Tatranského kapra, ktorý sa usporiadal na VN Vrbov. Rybník č.2 je s režimom CHaP slušne zarybnený kaprom,

Čítať »

Širavský kolotoč

7 dni ubehlo ako voda na Zemplínskej Šírave, kde som bol s priateľmi na ,,dovolenkorybačke’’a musím povedať, že ani sa mi nesnívalo o takej to

Čítať »