Kŕmne boilies za rozumnú cenu

Každý kaprár zažije počas sezóny výpravu, kedy je potrebne svoje lovné miesto „zasypať“ kŕmným boilies. Sú to výpravy na veľkých vodách, alebo tak ako sa stalo mne na mojej novembrovej výprave, ryba proste žerie a zábery prichádzajú v pravidelných intervaloch.

     

Sú to perfektné momenty, kedy ani neviete ako a k montáži putuje väčšie množstvo boilies. Kŕmiť vami obľúbenou príchuťou môže spôsobiť finančne náročnú rybačku. Preto v takýchto prípadoch siahnem po ekonomickejšom riešení v podobe mojej obľúbenej korenistej príchute. Z môjho pohľadu je to jedna z najlepších kombinácií ku každému boilies pod háčikom.

Economic Feed Chilli Spice sú ľahko stráviteľné no zároveň atraktívne, čo spôsobí na vašom kŕmnom mieste doslova masaker. Opäť pripomínam, je to len moja skúsenosť, no doprajem ju každému.

S prípravou nestrácam veľa času. Kŕmne boilies maximálne zalievam boostrom, no nie vždy. Vrátim sa ešte k štruktúre. Ak si boilies rozpolíte uvidíte, že boilies neobsahuje len múčky. Nájdete tam aj rôzne častice, ako je napríklad vtáči zob a mnoho iných prísad.

Tento boilies je dostupný v priemere 20 a 24mm, pričom sa bavíme o cene 5,45 € za 1 kg balenie a 23,49 € za 5 kg  balenie. Pomer cena vs. kvalita robí z tejto ekonomickej rady doslova cenovú bombu na našom trhu.

Boilies nájdete TU

Pre carpfishingtime.sk

Martin Horvat

Najnovšie články

Sponzori preteku

Predstavenie sponzorov preteku. Sektor Individuálne ceny Prvý ulovený kapor nad 10 kg Wild Carp Baits www.wcb.sk Posledný ulovený bodovaný kapor Úlovky z košických vôd FB:

Čítať »

Online registrácia na pretek

Váš záujem zúčastniť sa preteku potvrdíte vyplnením online formulára. Možnosť prihlásiť sa na pretek je do 30.12.2022. Po odoslaní vyplneného formulára vám príde potvrdzujúci email.

Čítať »