Krátka vychádzka

Včera som vybehol na krátku rybačku, krásne už jarné počasie bolo ideálne. Moja taktika bola jednoduchá. Na prvú udicu som nastražil pop-up boilies a na druhú som dal potápavé boilies Krillic. Lovné miesto bolo asi 50m od brehu s hĺbkou 3,5 m . Na začiatok som lovné miesto kŕmil menším množstvom mixu boilies a kukurice. Po pár hodinách mal som prvý záber na pop-up boilies Coco&Banana, bol to krásny supináč s váhou 6,5 kg .

                     

Po tomto kapríkovi som bol dlhšie bez záberu. Preto som upravil taktiku a k 16mm boilies Krillic som pridal PVA a nahodil som to mimo kŕmneho miesta. záber neprichádzal a tak som sa okolo 17- tej začal pomaly baliť. Samozrejme prúty ako vždy na koniec. Počas balenia som dostal jemný záber. Najrpv som si myslel, že na druhej strane mám karasa.

Po zaseknutí sa mi na tvári vyčaril  úsmev. Nemal som to jednoduché, ale v čistej vode som videl, že ryba je veľmi pekná. Po neskutočnom 40 minútovom súboji som rybu podobral. Už vo vaničke som vedel, že ryba bude vážiť viac ako 15 kg. Nakoniec mi počas váženia váha ukázala slušných 18, 55 kg. Po odfotení a pustení som bol šťastný. Aj keď som na záber čakal skoro celý deň, stál za to.
Pre carpfishingtime.sk
Dany
Galéria:

Najnovšie články