Kráľova Carp Cup 2023 – Automach / Pirkobaits / ENC

Ahojte. Tak týždeň zbehol ako voda a už je za nami 1. ročník KCC. Hneď na úvod nám dovoľte zagratulovať víťazom a vzdať hold všetkým, ktorí sa nedostali v tomto ročníku na stupne víťazov. To, že sme tam boli v tento výnimočný 1. ročník nám nevezme už nikto. Los nás poslal na miesto č. 50. Hĺbky, ktoré sme mali pred sebou nám ukazovali, že to bude boj, ale popasovali sme sa aj s týmto miestom. Náš skromný cieľ bol naplniť tabuľku troma ulovenými kaprami, čo sa nám vo štvrtok podarilo. V tabuľke nám svietili úlovky o váhe 9.050 kg, 12.400 kg a 17.235 kg.

A mohlo sa začať prepisovať. Bol to boj do poslednej chvíle, keďže na umiestnenie na pódiu stačilo fakt málo. Bol to boj do poslednej minúty, ale bohužiaľ tento rok pri nás šťastena nestála. Na montážach nám končili ryby o váhe, ktorá nás v celkovom umiestnení neposúvala. S výsledkom sme aj tak nadmieru spokojní. 6. miesto v sektore Mikbaits a celkovo 16. miesto z prvého ročníka KCC nám po ukončení vyčaroval úsmev na tvári. V našom tíme od začiatku do konca panovala super atmosféra.

Chceli by sme sa poďakovať všetkým priaznivcom a fanúšikom, ktorí nás podporovali. Boli ste naším hnacím motorom a 4. členom tímu. Patrí vám obrovské ĎAKUJEME 😇😇

Tak isto by sme chceli zagratulovať a poďakovať 3 kráľom pretekov KCC. Peter Strapáč , Marián Kohúť, Marián Kobetič. Chalani, veľký klobúk dole. Veľký klobúk dole aj pred celým organizačným tímom, média tímom, rozhodcom. Kto to nezažil, neuverí.

A na koniec nám dovoľte zagratulovať našim tímom, ktorým sa podarilo umiestnenie na stupni víťazov. 2.miesto v sektore STARBAITS získal tím Pirkobaits v zložení Dávid Michalička, René Haulík, Daniel Šoka a nádherné 1.miesto v sektore Mivardi získal tím ELiTa carp team v zložení Lukáš Takáč, Oleksandr Korovytskyi, Peter Lukáč.

Chalani, gratulujeme a ďakujeme za prezentovanie našich produktov.

A čo na záver? Už len to, že veríme, že sa o rok vidíme.

ĎAKUJEME

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »