GIANTS FISHING PODBERÁK CARP NET LUXURY 42

Rybársky trh nám permanentne ponúka niečo nové. To iste platí aj pre značku Giants fishing, ktorá prichádza s novinkami vo vysokej intenzite. O ich kvalitách sa baviť nemusíme, pretože obľúbenosť produktov hovorí sama za seba.

           

Dnes si predstavíme luxusný podberák, ktorý zaujme vzhľadom a funkčnosťou. Carp Net Luxury je vyrobený z ľahkej a zároveň pevnej konštrukcie. Dvojdielná karbónová rukoväť s kovovým krížom , do ktorých krásne zapadnú pevné ramená, je ideálna pre každý úlovok.

Sieť je jemná s maskáčovým lemovaním, ktorá je rýchloschnúca. Miesta, ktoré sú najviac namáhané, sú zpevnené textíliou.

            

Keďže je podberák ozaj luxusným kúskom, je doplnený o klip, ktorý drží podberakovú sieťku. Bonusom je plavák grátis s logom Giants fishing. S rozmermi ramien 105×105 cm s dĺžkou 180 cm váži len 600g.

Kto obľubuje túto českú firmu, rozhodne kúpou tohto podberáku neprerobí. Investícia sa určite oplatí.

Eshop:

www.hobby-g.cz

www.prekaprarov.sk

 

Najnovšie články

Sponzori preteku

Predstavenie sponzorov preteku. Sektor Individuálne ceny Prvý ulovený kapor nad 10 kg Wild Carp Baits www.wcb.sk Posledný ulovený bodovaný kapor Úlovky z košických vôd FB:

Čítať »

Online registrácia na pretek

Váš záujem zúčastniť sa preteku potvrdíte vyplnením online formulára. Možnosť prihlásiť sa na pretek je do 30.12.2022. Po odoslaní vyplneného formulára vám príde potvrdzujúci email.

Čítať »