Rig of Death

V roku 2020 sa začal písať príbeh českej značky oblečenia pre rybárov. Rig of Death postupne prešla k expandovaniu výrobkov aj na Slovensko či Veľkej Británie.

Motto spoločnosti znie: „Od rybárov pre rybárov“. Poďme sa teda pozrieť, čo ponúka Rig of Death zákaznikom.

Musíme povedať, že charakteristickým znakom oblečenia je materiál, ktorý je príjemny na nosenie. Okrem toho mikiny príjemne zahrejú a rozhodne sa oblečenie hodí aj na klasické nosenie do mesta. K oblečeniu (tričká, mikiny, tepláky) patria aj šiltovky, zimné čiapky, okuliare, ponožky a dokonca aj plavky. Zastavíme sa pri zimných čiapkach, pretože musíme spomenúť aj špeciálnu edíciu čiapky RoD.

Okrem oblečenia nás zaujala aj limitovaná edícia ručne vyrábaných bobbinov z dubového dreva. Progres vidíme aj v rozširovaní ponuky. Príkladom sú háčiky Silent Killer, ktoré boli taktiež zaradené do ponuky.

V každom prípade vám môžeme prezradiť, že Rig of Death chystá ďalšie skvelé novinky.

Kompletnú ponuku nájdete na stránke www.rigofdeath.cz.

Najnovšie články

Sponzori preteku

Predstavenie sponzorov preteku. Sektor Individuálne ceny Prvý ulovený kapor nad 10 kg Wild Carp Baits www.wcb.sk Posledný ulovený bodovaný kapor Úlovky z košických vôd FB:

Čítať »

Online registrácia na pretek

Váš záujem zúčastniť sa preteku potvrdíte vyplnením online formulára. Možnosť prihlásiť sa na pretek je do 30.12.2022. Po odoslaní vyplneného formulára vám príde potvrdzujúci email.

Čítať »