4.ročník GIANTS FISHING Carp Cup 2019 – Priebeh preteku

Po úspešnom treťom ročníku sme aj v roku 2019 dostali možnosť byť mediálnym partnerom preteku na krásnom a výborne zarybnenom jazere Velký Cetín.

19.6.2019

Výsledky preteku

1.miesto-FB Crazy CT
2.miesto-Predator
3.miesto-Mikbaits

Najväčšia ryba preteku

Predator – 20,46 kg

Prvá ryba preteku

Mikbaits

Definitívne výsledky

Zoznam teamov Sektor Altánok 1. 2. 3. TOTAL Počet
rýb
MAX priemer
1. FB Crazy CT 19 26b 14,80 13,03 20,20 48,03 3 20,20 16,01
2. Predator 3 5 13,53 13,27 20,46 47,26 3 20,46 15,75
3. MIKBAITS 8 9 14,05 15,52 15,45 45,02 3 15,52 15,01
4. Bonobo Team 27 36 13,50 13,64 16,93 44,07 3 16,93 14,69
5. Fancy Carp 26 35 14,90 13,05 16,05 44,00 3 16,05 14,67
6. Amino Mix CT 25 34 12,82 17,43 13,04 43,29 3 17,43 14,43
7. Profishamck Team 4 6 12,99 12,38 16,44 41,81 3 16,44 13,94
8. Tittus Baits 11 14 11,56 13,93 15,92 41,41 3 15,92 13,80
9. CT Maximus 7 8 11,42 14,41 15,16 40,99 3 15,16 13,66
10. Solidcarp Team 20 27 16,23 12,32 12,37 40,92 3 16,23 13,64
11. Sticky & MR BAITS 14 18 14,09 14,48 11,52 40,09 3 14,48 13,36
12. GIANTS FISHING GB 22 30 12,44 13,71 11,88 38,03 3 13,71 12,68
13. R&P Carp Team 10 11 11,22 13,05 12,79 37,06 3 13,05 12,35
14. Tanden Baits Jojo 21 29 14,67 11,00 11,33 37,00 3 14,67 12,33
15. MIKBAITS SK/CZ 24 33 12,80 11,91 11,46 36,17 3 12,80 12,06
16. STARBAITS SK 9 10 11,67 12,04 12,20 35,91 3 12,20 11,97
17. Lucky Team 16 22 11,09 10,88 13,65 35,62 3 13,65 11,87
18. Fire Brothers CT 18 25 10,85 12,51 11,90 35,26 3 12,51 11,75
19. MIKBAITS Team MA 17 24 11,79 11,59 11,83 35,21 3 11,83 11,74
20. Eco Carp Team 5 19 11,47 11,01 12,51 34,99 3 12,51 11,66
21. Carp Team Devil 2 28 12 10,42 11,90 11,50 33,82 3 11,90 11,27
22. RFC 2 Team 6 7 15,40 10,34 25,74 2 15,40 12,87
23. NGT Team 15 20 14,02 10,80 24,82 2 14,02 12,41
24. Rybárstvo Trnava 12 15 11,19 11,05 22,24 2 11,19 11,12
25. RFC Team 1 13 15,80 15,80 1 15,80 15,80
26. Carp Team Devil 1 13 17 12,24 12,24 1 12,24 12,24
27. BPM CT 2 4 0,00 0 0,00 0,00
28. BK Team 23 31 0,00 0 0,00 0,00
936,80 71 20,46 13,20

 

18.6.2019

Predstavenie pretekárov

18.6.2019

Takže je načase doplniť fotky úlovkov počas preteku.

18.6.2019

Priebežné výsledky po 32hod

Zoznam teamov Sektor Altánok 1. 2. 3. TOTAL Počet
rýb
MAX priemer
1. Predator 3 5 13,53 13,27 20,46 47,26 3 20,46 15,75
2. MIKBAITS 8 9 14,05 15,52 13,80 43,37 3 15,52 14,46
3. Amino Mix CT 25 34 12,82 17,43 13,04 43,29 3 17,43 14,43
4. CT Maximus 7 8 10,81 14,41 15,16 40,38 3 15,16 13,46
5. Fancy Carp 26 35 14,90 12,79 11,09 38,78 3 14,90 12,93
6. GIANTS FISHING GB 22 30 12,44 13,71 11,88 38,03 3 13,71 12,68
7. Solidcarp Team 20 27 11,78 12,32 12,32 36,42 3 12,32 12,14
8. Profishamck Team 4 6 12,99 12,38 10,35 35,72 3 12,99 11,91
9. Fire Brothers CT 18 25 10,85 12,51 11,90 35,26 3 12,51 11,75
10. MIKBAITS Team MA 17 24 11,49 11,59 11,83 34,91 3 11,83 11,64
11. MIKBAITS SK/CZ 24 33 11,38 11,91 11,46 34,75 3 11,91 11,58
12. FB Crazy CT 19 26b 12,10 10,40 12,04 34,54 3 12,10 11,51
13. STARBAITS SK 9 10 11,07 12,04 10,81 33,92 3 12,04 11,31
14. Lucky Team 16 22 11,09 10,88 10,86 32,83 3 11,09 10,94
15. Tittus Baits 11 14 11,56 10,56 10,08 32,20 3 11,56 10,73
16. RFC 2 Team 6 7 15,40 10,34 25,74 2 15,40 12,87
17. NGT Team 15 20 14,02 10,80 24,82 2 14,02 12,41
18. Sticky & MR BAITS 14 18 10,11 14,48 24,59 2 14,48 12,30
19. Carp Team Devil 2 28 12 10,42 11,90 22,32 2 11,90 11,16
20. Rybárstvo Trnava 12 15 11,19 11,05 22,24 2 11,19 11,12
21. RFC Team 1 13 15,80 15,80 1 15,80 15,80
22. Tanden Baits Jojo 21 29 14,67 14,67 1 14,67 14,67
23. Bonobo Team 27 36 13,50 13,50 1 13,50 13,50
24. Eco Carp Team 5 19 11,47 11,47 1 11,47 11,47
25. BPM CT 2 4 0,00 0 0,00 0,00
26. R&P Carp Team 10 11 0,00 0 0,00 0,00
27. Carp Team Devil 1 13 17 0,00 0 0,00 0,00
28. BK Team 23 31 0,00 0 0,00 0,00
736,81 59 20,46 12,60

18.6.2019

Zatiaľ najťažľia ryba preteku. Tím Predator chytil kapra nad 20 kg.

18.6.2019

Priebežné výsledky po 20hod

Noc bola kluďnejšia,ale aj napriek tomu sa pochytali ďalšie ryby.

Zoznam teamov Sektor Altánok 1. 2. 3. TOTAL Počet
rýb
MAX priemer
1. Predator 3 5 13,53 12,68 20,46 46,67 3 20,46 15,56
2. MIKBAITS 8 9 11,26 11,90 14,05 37,21 3 14,05 12,40
3. Solidcarp Team 20 27 11,78 12,32 12,32 36,42 3 12,32 12,14
4. MIKBAITS SK/CZ 24 33 11,38 11,91 11,46 34,75 3 11,91 11,58
5. Amino Mix CT 25 34 10,24 12,82 10,77 33,83 3 12,82 11,28
6. MIKBAITS Team MA 17 24 11,49 10,02 11,83 33,34 3 11,83 11,11
7. Tittus Baits 11 14 11,56 10,56 10,08 32,20 3 11,56 10,73
8. Lucky Team 16 22 10,30 10,88 10,86 32,04 3 10,88 10,68
9. Fancy Carp 26 35 14,90 12,79 27,69 2 14,90 13,85
10. RFC 2 Team 6 7 15,40 10,34 25,74 2 15,40 12,87
11. Profishamck Team 4 6 12,99 12,38 25,37 2 12,99 12,69
12. Fire Brothers CT 18 25 10,85 12,51 23,36 2 12,51 11,68
13. GIANTS FISHING GB 22 30 10,02 12,44 22,46 2 12,44 11,23
14. Rybárstvo Trnava 12 15 11,19 11,05 22,24 2 11,19 11,12
15. RFC Team 1 13 15,80 15,80 1 15,80 15,80
16. FB Crazy CT 19 26b 12,10 12,10 1 12,10 12,10
17. STARBAITS SK 9 10 11,07 11,07 1 11,07 11,07
18. CT Maximus 7 8 10,81 10,81 1 10,81 10,81
19. Sticky & MR BAITS 14 18 10,11 10,11 1 10,11 10,11
20. BPM CT 2 4 0,00 0 0,00 0,00
21. Eco Carp Team 5 19 0,00 0 0,00 0,00
22. R&P Carp Team 10 11 0,00 0 0,00 0,00
23. Carp Team Devil 1 13 17 0,00 0 0,00 0,00
24. NGT Team 15 20 0,00 0 0,00 0,00
25. Tanden Baits Jojo 21 29 0,00 0 0,00 0,00
26. BK Team 23 31 0,00 0 0,00 0,00
27. Bonobo Team 27 36 0,00 0 0,00 0,00
28. Carp Team Devil 2 28 12 0,00 0 0,00 0,00
493,21 41 20,46 12,14

 

20:00

Priebežné výsledky po 8hod

Prinášame vám výsledky po 8 hodinách

Zoznam teamov Sektor Altánok 1. 2. 3. TOTAL Počet
rýb
MAX priemer
1. Predator 3 5 13,53 11,72 12,68 37,93 3,00 13,53 12,64
2. MIKBAITS SK/CZ 24 33 11,38 11,91 10,98 34,27 3,00 11,91 11,42
3. Lucky Team 16 22 10,30 10,88 10,86 32,04 3,00 10,88 10,68
4. Profishamck Team 4 6 12,99 12,38 0,00 25,37 2,00 12,99 12,69
5. Fire Brothers CT 18 25 10,85 12,51 0,00 23,36 2,00 12,51 11,68
6. Amino Mix CT 25 34 10,24 12,82 0,00 23,06 2,00 12,82 11,53
7. MIKBAITS Team MA 17 24 11,49 10,02 0,00 21,51 2,00 11,49 10,76
8. RFC 2 Team 6 7 15,40 0,00 0,00 15,40 1,00 15,40 15,40
9. Solidcarp Team 20 27 12,42 0,00 0,00 12,42 1,00 12,42 12,42
10. MIKBAITS 8 9 11,26 0,00 0,00 11,26 1,00 11,26 11,26
11. CT Maximus 7 8 10,81 0,00 0,00 10,81 1,00 10,81 10,81
12. Sticky & MR BAITS 14 18 10,11 0,00 0,00 10,11 1,00 10,11 10,11
13. RFC Team 1 13 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
14. BPM CT 2 4 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
15. Eco Carp Team 5 19 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
16. STARBAITS SK 9 10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
17. R&P Carp Team 10 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
18. Tittus Baits 11 14 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
19. Rybárstvo Trnava 12 15 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
20. Carp Team Devil 1 13 17 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
21. NGT Team 15 20 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
22. FB Crazy CT 19 26b 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
23. Tanden Baits Jojo 21 29 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
24. GIANTS FISHING GB 22 30 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
25. BK Team 23 31 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
26. Fancy Carp 26 35 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
27. Bonobo Team 27 36 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
28. Carp Team Devil 2 28 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
257,54 22 15,40 11,78

 

15:50

Erik sa realizuje aj v našej kuchyni a pripravuje vynikajúcu fazuľovicu.

14:20

Ryby sa krásne rozbehli a zaznamenali sme viacero bodovaných rýb.

Prvá bodovaná ryba

Tím Mikbaits si pripísal prvé body. Kapor s váhou 11,26kg.

8:30

Máme po losovaní lovných miest, momentálne sa tímy pripravujú a zozanamujú s ich sektorom.

Vylosované lovné miesta

 

Vylosovaný sektor Team Meno pretekára Meno pretekára Meno pretekára
1 RFC Rudolf Strizinec Marek Šišan Emil Šišan
2 BPM CT Marek Ulrich Peter Hojstrič
3 Predator Pavol Šikula Ján Štrausz Michaela Somogiová
4 Profishmack Miroslav Molnár Ján Katona Ajet Fetai
5 Eco Carp Team Stanislav Smahovsky Jozef Bucek
6 RFC2 Marek Kubiček Milan Šiatkovský Matúš Pončík
7 CT Maximus Lukáš Kúkol Petr Dohnálek
8 Mikbaits Roberto Šrank Nina Zverinova
9 Starbaits Sk Ľubomír Žabčík Miroslav Laurinc Richard Ježík
10 R&P carp team Rudolf Kedžuch Pavlína Kedžuchová Rudolf Kedžuch junior
11 Tittus baits Dušan Šišmiš Terézia Šišmišová Ivan Kováč
12 Rybárstvo Trnava Jakub Benedek Tomáš Benedek
13 Carp Team Devil 1 Jaroslav Miko Michal Kalmár
14 Sticky & MR Baits Rainold Prešinský Marián Tomčiak
15 NGT Jan Grufik Jaroslav Poljak
16 Lucky Team Jozef Hanzel Juraj Hanzel
17 Mikbaits team MA Michal Koporec Mario Kozak
18 Fire brothers CT Jakub Michalica Patrik Michalica Albín Michalica
19 FB Crezy CT František Czafik Balasz Csicsola
20 Solidcarp team Robert Schwarzkopf Peter Miksak
21 Tandem baits JOJO Jozef Holy Patrik Lang
22 Giants Fishing GB Jakub Fabian Peter Ergh
23 BK team Dušan Kubica Miroslav Barica
24 Mikbaits SK/CZ Premysl Prichystal Radim Nemec
25 Aminomix Jan Bolfík František Piškula
26 Fancy carp Robert Kapala Majo Fenik Vladimír Smažák junior
27 Bonobo team Stanislav Petrovič Zdeno Pavuk
28 Carp Team Devil 2 Štefan Fridrich Vladimír Hujsa

Galéria

 

Najnovšie články

Sponzori preteku

Predstavenie sponzorov preteku. Sektor Individuálne ceny Prvý ulovený kapor nad 10 kg Wild Carp Baits www.wcb.sk Posledný ulovený bodovaný kapor Úlovky z košických vôd FB:

Čítať »

Online registrácia na pretek

Váš záujem zúčastniť sa preteku potvrdíte vyplnením online formulára. Možnosť prihlásiť sa na pretek je do 30.12.2022. Po odoslaní vyplneného formulára vám príde potvrdzujúci email.

Čítať »