Zig rig so sirupom Frenetic Chilli Spice

Včera som vybehol na krátku 12 h rybačku. Počasie na rybačku bolo ideálne a po príchode na miesto som zpozoroval pár kaprov na hladine, preto metóda lovu na zig rig bola prvá myšlienka, ktorá ma napadala. Rýchlo som nahodil marker. Predomnou bola 5 m hĺbka a preto som si zvolil 4 m nádväzec. Pripravil som si method mix, do ktorého som som pridal sirup Frenetic Chilli Spice. Tento sirup používam veľmi rád aj do partiklu. Po naspombovaní už pripraveného mixu som nahodil moju montáž s pop up boilies príchute Cocobanan.
Prvý záber nenechal na seba dlho čakať a bol to krásny šupinač, ktorý vážil okolo 7 kg. Po opätovnom nahodení som dospomboval method mix.
Na druhej udici som zvolil využitie potápavého boilies, moja obľúbená príchuť Peach Black pepper putovala asi 10 m od brehu. Po hodine som dostal krásny záber a po krátkom súboji som v podložke odvážil 12 kg kapra.
Počas celého dňa som dostával zábery od kaprov. Bo lto pre mňa neuveriteľný zážitok. Moja taktika sa osvedčila.
Pre carpfishingtime.sk
Daniel Habardík
Galéria:

Najnovšie články

Vydarená jarná výprava

Naša prvá tohtoročná rybačka mimo Košického Carp Marathonu viedla na štrkovisko Krásna. Miesto sme mali vytipovane a dúfali sme, že bude voľné. V piatok poobede

Čítať »

Priebeh preteku

23.4.2023 Vylosované lovné miesta Začali sme losovaním. Nasledoval presun na lovné miesta a momentálne sa tímy pripravuju na kontrolu povinnej výbavy. Prvá bodovaná ryba preteku

Čítať »