Zemplínsky kapor 2020 – CT Giants Fishing

Dnes sa pozrieme na tím okolo Kuba Fabiána. Čo by to bol za pretek na Zemplínskej šírave bez Kuba a miesta na Lúčkach 6. Na tom istom mieste totiž chytal Kubo pred rokom.

A ako Kubo hodnotí aktuálnu aktivitu rýb?

 

“ Aktivita rýb je fajn, berú po celej priehrade. Ryba je krásne rozplávaná, takže všetky tímy majú šancu urobiť pekný výsledok a zachytať si pekné ryby. My na našom mieste sedíme v strede sektora , tak musíme počkať kým ryba nájde naše kŕmne miesta. A začne tam chodiť v pravidelných intervaloch.“
Kubové slová potvrdili aj bodované ryby, ktoré chytili. Prvá bodovaná prišla až v pondelok ráno s váhou 10,53 kg. Počas dňa sa tímu podarilo chytiť ďalšie 2 bodované.
Zmena nastala počas dnešnej noci, kedy sa podarilo chytiť 5 bodovaných rýb.
„V noci sme sa celkom vyspali a ráno o tretej nám to začalo jazdiť. Mali sme krásnu sériu záberov. Z toho jedna ryba bola nebodovaná a tá najväčšia mala cez 15 kg. Uvidíme ako to pôjde ďalej. „
 

Je piatok a ZK 2020 je vo finálnej fáze preteku. Boj o pódiové umiestnenie zvádza aj tím CT Giants Fishing. Chalani počas celého týždňa bodujú prevažne v noci. Ako konštatuje Kubo, tento ročník je veľmi špecifický.

„Pripojil sa k nám silný južný vietor, vyzerá to že tento ročník nezažijeme tradičný severný vietor, ktorý odfúkne všetkým pretekárom klobúky… Je to veľmi zaujímavý ročník.“

Najnovšie články

Sponzori preteku

Predstavenie sponzorov preteku. Sektor Individuálne ceny Prvý ulovený kapor nad 10 kg Wild Carp Baits www.wcb.sk Posledný ulovený bodovaný kapor Úlovky z košických vôd FB:

Čítať »

Online registrácia na pretek

Váš záujem zúčastniť sa preteku potvrdíte vyplnením online formulára. Možnosť prihlásiť sa na pretek je do 30.12.2022. Po odoslaní vyplneného formulára vám príde potvrdzujúci email.

Čítať »