Wychwood EVA -novinka 2020

Obľúbená anglická firma Wychwood je charakteristická kvalitným spracovaním prútov, navijákov, tašiek a ďalších pomôcok, ktoré rozhodne patria do výbavy kaprárov. Novinka, ktorá bola zverejnená v polovici decembra je séria tašiek EVA.

Tieto púzdra a tašky sú vyrobené z kvalitného vodeodolného materálu. Výhodou je rýchle očistenie od nečistôt a tou najhlavnejšou výhodou je uchovanie vašich vecí v suchu.

Prejdime teda k popisu jednotlivých EVA noviniek. Sú to púzdra a tašky, ktoré sú ľahké, odolné a sú v rôznych veľkostiach. Charakteristikou sú kvalitné zipy a krásne logo. Veľmi oceňujem možnosti využitia, ktoré ponúkajú. Menšie veľkosti sú vhodné hlavne na olová, prípadne na maličkosti, ktoré so sebou berieme ku krátkym vychádzkam. 

                      

 

Väčšie tašky sú vhodné na zabalenie častí oblečenia, prípadne boxov s bižutériou. Dokonca model Wader Bag je primárne určený pre vaše prsačky, či čižmy. 

 

Wychwood myslel aj na prepravu potravím a inýc vecí, ktoré si vyžadujú stálu teplotu. EVA Cool Bag obsahuje termovložku a je určená priamo pre tento účel. 

           

 

Videorecenziu s popisom pripravil Jakub Fabián.

 

Novinky nájdete na eshope : 

www.hobby-g.com

www.prekaprarov.sk

www.parys.sk

 

 

 

Najnovšie články