VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať na veľkom štrkovisku vďaka počasiu neuskutočnil, tak som sa hneď presunul na Vrbov. Vybral som si miesto číslo 5. K vode som sa dostal až podvečer a preto som hneď nahodil udice a hneď na to bivak a všetko potrebné, aby som si s kľudom mohol ešte miesto dokrmiť a prehodiť prúty na noc. Ešte musím spomenúť, že túto sezónu mi vychádzky pri vode spríjemňuje bivak Giants Fishing Deluxe Plus 2 man.

Vybral som si ho vďaka transportnej veľkosti, rýchlemu poskladaniu a vynikajúcemu priestoru. Pri sťahovaní prútov mi na moju nástrahu zabral zubač, ktorého by čakal kaprár čakal málokedy. Avšak potom už na rad prišli kapre. Už prvú noc ma potešili zábery lyscov.

A ďalší deň prišli ďalšie krásne úlovky od kaprov a dokonca zabral aj krásny amur. Počas celej výpravy mi brali ryby vyslovene na jednu príchuť a tou bolo boilies Strawberry Big Fish.

Čo sa týka kŕmenia, tak to som prispôsobil prichuti a krmil som 24 mm boilies Strawberry. No a ako to dopadlo už posúďte sami. Ja som si krátku výpravu užil dostatočne. Potupne sa k tomuto revíru vrátim a vyskúšam si aj iné miesta a iné príchute.

Držím vám palce pri vode.

Mato

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »