Trakker Sanctuary Corral

Túto sezónu som mal tu možnosť využiť podložku do vody Trakker Sanctuary Corral. Už počas uvedenia na trh ma zaujali prvé fotky a keďže obľubujem fotenie úlovkov vo vode, neodolal som a podložka sa stala súčasťou mojej výbavy.

 

Podložka je ručne vyrábaná z kvalitného PVC materiálu, z ktorého a vyrábajú aj člny. No to pocítite hneď pri rozbaľovaní a prvom dotyku. Podložka sa nachádza v prepravnom obale, v ktorom sa nachádza okrem samotnej podložky aj nožná pumpa a set na prípadnú opravu podložky. Verím, že tento set nebudete musieť použiť nikdy, no je lepšie ho mať k dispozícií.

Po nafúkaní zistíte, že sa po obvode robustných balónov nachádzajú tri kovové úchyty. Ja som ich využil na pripevnenie podložky prostredníctvom karabínky s motúzom, ktorú som mal k dispozícií.  No ak vám takáto karabínka pri vode chýba, postačí vám priložiť do Corral- u vážiaci sak. Pretože skoro každý z nich má k dispozícií dostatočne dlhý motúz.

     

Veľké otvory v spodnej časti podložky zaručuje dostatočné prúdenie vody. Je potrebné spomenúť aj jej rozmery     120 60 x 36 cm, takže je ideálna aj pre lovcov veľkých kaprov.

Takže výhod tejto položky je viac. Spomeniem prepravu v perfektnej taške, materiál podložky, jednoduchá manipulácia s rybou počas fotenia a hlavne bezpečnosť ryby.

Trakker Sanctuary Corral nájdeš TU!

 

Pre carpfishingtime.sk

Martin Horvat

 

Najnovšie články